Makyaj yaparmısınız? / Karşınızdaki makyaj yapsa ne düşünürsünüz?

buraya gelince tüm erkekler yok doğal olun yok bilmemne. sevgilinizin size güzel görünmek istemesi kötü birşey sanırım. ya da kendine bakması. ilk randevuya çıkınca resterona giderken eşofmanla sıfır makyajla tırnaklar yenmiş şekilde saçbaş dağınık gelsek ne düşünürsünüz? kızın sizi umursamaığını ciddi olmadığını vs vs. ben bb krem-pudra-gözkalemi-bronzer :)

ayrıca makyaj yeni birşey değil. 1800 lerde bile vardı. hatırlatıyım. şimdi 2 kro gelip eskiden makyajmı vardı der.

0|0
95

En İyi Erkek Görüşü

• -Dağınık hal

-Pasaklı hal

-Doğal hal<<<---------

-Bakımlı hal

Bunların ayrımını iyi yapın

Sen doğal halini pasaklı halinle özdeşleştirirsen doğal halin o olur :)

Asıl doğal hal, en temiz halinde, en temiz kıyafetinle, en iyi şekilde sağlığına dikkat etmektir, doğal hal budur. BENCE...

Çünkü diğer türlü bunun aşağı seviyesi bakımsızlık ve dağınıklığa giriyor bana göre...

Bir de bakımlı hal vardır ki ek olarak rimel sürer oje sürer ruj sürersin sima olarak bir hava katarsın kendine...

Ayrımı budur bence...

cut.

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• her bayan yerine göre makyaj yapabilmeli .sevgilim olsa her zaman bakımlı ve şık olmasını her zaman isterim .doğallığında bir yeri olmalı .makyaj yapmamanızında gerekli bir yeri ve zamanı olmalı .

0|0
    0|0
  • hafıf br fondoten allık ve rımel kullanıyorum cok fazla yapmam

1|0
    0|0
  • makyaj yapmam, yapanda yapsın yakışan olursa yakışmış diye düşünürüm

0|0
    0|0
  • Cevabın çok uzun ya da çok kısa! diyenin ağzını burnunu kırarım bu defa.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Sadece göz makyajı yapıyorum. Rimel, beyaz far ve eyeliner kullanıyorum.

0|0
    0|0
  • ben yapmıyorum ama sevgilim yapıyo ve yapsın da.. yerinde bir makyaj ve bakım bir kızı seksi yapan şeyler arasındadır..

0|0
    0|0
  • 2 kro :D sen bunlara bakma hepsi dogal olsun der makyajli birini gorunce de bön bön bakarlar .. bence makyaj guzeldir ama uçmamak gerekir sade bir makyaj herzaman guzeldir

0|0
    0|0
  • Yerine gore yapildigi zaman makyaj falan... erkek arkadaslar karismamali diye dusunuyorum.

0|0
    0|0
  • evet yaparım...

0|0
    0|0
  • bb krem rimel kesin hergün kullanıyorum. ama bazen rujda sürerim ayrıca

0|0
    0|0
  • yapmam ,sevgilim yapsın ama

0|0
    0|0
  • bronzer dediğin nasıl bişey ya

0|0
    0|0
  • makyaj yaparım tek göz makyajı yapıyorum genelde dışarıya okula gitceksm ama özel sevglmle biyere gtceksek bb krem allık ruj kullanıyorum evet karşımda bir kızın makyaj yapması güzel buluyrm her kız bakımlı olmalı dogallıkla alakası yok ki bunun az makyajla hem bakımlı hem doğal durulabilir zaten

0|0
    0|0
    • bencede. ama ben ruj kullanamıyorum çünkü dudak yeme tikim var ruj muj dayanmıyor :D

• o herkes de var:D

Yükleniyor...