Odamın dizaynını nasıl değiştirebilirim? 2 resim atıyorum odamın? Çok sıkıldım aynı halinden. Fikirleriniz?

link

link

odamın resmini atıyorum iki farklı açıdan iki resim. çok sıkıldım hep aynı düzenden fikirlerinizi bekliyorum?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• perdeler değişmeli.

halı kalksın küçük yünlü ince yolluk al beyaz ya da siyah

sandalyeni değiştir.

o tekli koltukları ikinci elcşye sat aldığın para ile şöyle link bişey al

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• haliyi kaldir daha hoş modern görünümlü bir hali alabilirsin oralarda koçtaş uarsa odan için baya şey bulabilirsin

0|0
    0|0
  • O bahce sandalyesini ordan kaldirirsan yeterli

1|0
    0|0
    • halı da kalkmalı bence baksana polis görse dolmabahçeden çaldık diye içeri tıkar şerefsizim

• :))

hali kotu durmuo :)

Duvarlara acik renk yapsan daha buyuk gosterir odan

• aynen panpa ya bide bilionmu annem kpss hazırlanıom stres stres işsizlik bunalım skıldım ben sevmem standart şeyden sıkılırım hemen böle deişik şeyler arıorm heyecan huhhuu

• Bence iyi böyle farklı şekilde dizayn edersen eşyalar hoş durmaz odada .

0|0
    0|0
    • masayı camın önüne alsam diyorum sonra yok diyorum o iki renkli koltuğu oraya alim diyorum çok kararsızım pöf sıkıldım :)

• Koltuklar ile masayı yer değiştirebilirsin ..

• mantıklı geliyo gibi :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Odanın dizaynı degısmek ıstıyorsan biraz paraya kıyman gerekebilir ama öncelikle ufaktan odanın duvar rengini değiştirmeni önerebilirim daha sonra duvar posterlerı uyumlu olanları daha sonra,duvarlara gene ahşap dekoratif malzemeleri önerim ;)

0|0
    0|0
  • duvarların üstünde resim veya manzara koy

eşyaların yerini değiştir

0|0
    0|0
  • Bence odan güzel.

0|0
    0|0
  • perde hali değişikliği yap. Küçük kabarık halılardan lazım. Koltuk ve yatak da perde ve haliyla renk olarak uyumlu olsun. Şahsen mavi, yeşil, sarı, beyaz renkleri seçerim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...