Fiziksel görünüş bir ilişkide ne kadar etkilidir?

Merhabalar, benim daha önce hiç ciddi bir ilişkim olmadı, 20 yaşındayım. Ama bu asosyalliğimden flan değil güvenemedim hiç sevemedim. Ama son zamanlarda aşırı derecede duygusallaştım. Bir bayan tanıdım dershanemden mezun sınıfında. Çok tatlı çok şeker birisi. Ama gerçekten her erkeğin dönüp bakıcağı güzellikte. Ama işte sorun burda başlıyor :) Ben klasik anadolu tipiyim yahu, kara kaş kara göz euhehe. Yani ne biliyim bir yan yana yürüsek bu güzel kızın bu barzonun yanında ne işi var derler bariz belli :) Bunun haricinde bir - yönüm yok. Ama işte insan çekiniyor. Sizce ne kadar önemlidir bir ilişkide bayanlar bu duruma nasıl bakıyor?

NOT : Anadolu tipini sakın kıro bir tip olarak algılamayın. Sarışın değiliz kumral değiliz işte esmer, kirli sakallı ama İstanbul aksanı konuşan biriyiz :)

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• öncelikle esmer erkeklerin her zaman daha karizmatik oldunu söylemeliyim . sen eger o kızı davranışın ile etkilersen gerisi teferrruat kız ile yakınlaş arkadaş ol sonra karakterinle ön plana çıkar kendini zaten gerisi gelir .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ne güzel tipin var niye beğenmesin, esmer anadolu erkekleri yakışıklı karizmatik falan olur. görünüş hiç önemli değildir diyemez çoğu kimse herhalde ama senin kişiliğini de tanımasını sağla.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• yüsde 100

0|0
    0|0
Yükleniyor...