Bu konuyu ne yapıcam hiç bilmiyorum kime inanıcam lütfen yardım

Konuya nerden başlasam bilmiyorum ama cumartesi günü bir eve içmeye gittik arkadaşımla çocuğun güvenlir olduğunu sanıyodum çok sarhoş olmuşum ve sevgili olmuşuz sonra birlikte olmuşuz. bugün eski sevgilim mesaj attı ( onunla 1 yıl sevgili olduk hiç bir şey yaşamadık cinsel anlamda ) işte sen bununla sevgiliymişsin beraber olmuşsun herkes bunu konuşuyor evet böyle bir şey yaşamışız ama sarhoş kafayla hatırlamıyorum bile neyse işte sevgilin herkese anlatıyor buluşalım anlatalım dedi buluştuk bununla anlatmaya başladı sen bunun evine gitmişsin birlikte olmuşsun falan dedi bir süre sonra ağlamaya başladı ve senin canın yanarsa benim canım yanar ben bu hayatta bir tek sana güvendim demeye başladı bende ona çok güvenirim benim kötü olmamı istemez az öncede sevgilim mesaj attı lütfen ayrılmayalım ben böyle bir şey yapmadım kardeşim ölsün ki böyle bir şey yapmadım falan diyo ben kime inanıyım ? kötü yorumlarınızı kendinize saklayın olay oldu zaten.

0|0
01

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• İlk ilişkindi eğer olduysa sanırım değil mi?

0|0
    0|0
    • evet zaten ayık kafada olsam hayatta yapmazdım

• Kızlık zarını kontrol ettir bence.Sorun yoksa ilişki olmamıştır.Başka aklıma birşey gelmedi şu an.Umarım yanlış anlamazsın.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...