Patron ile abi-kardeş ya da dost olmak doğru mu?

Patronumla iyi anlaşırım. Eğitimimiz aynı sekreteri değilim :)Her patron gibi insan kullanmayı çok sever ve değer verdiği çok az insan vardır.aramızda 8 yaş fark var.bana benim yanımda çalışan değilsin kendini öyle hissetme sakın benim için değerlisin diyor.güvenemiyorum ama mizacım gereği resmiyeti sevmediğim için onun samimiyetine ayak uyduruyorum. özelini herkesle paylaşmıyor.şu günlerde nişan hazırlıkları varmış.aldıkları yüzükten çikolataya kız tarafının bulunduğu şehirde konaklayacağı yere kadar tüm detayları bugün benimle paylaştı.işyerinde şimdilik kimse bilmesin dedi.bir de ortağına söylemiş.nereden ev tutacakları hatta çocuklarının ismini ne koymak istediklerine kadar anlattı.birleri ile paylaşmak istediği her halinden belliydi.o an onu patronum değil abim,dostum gibi hissettim.o da bu detayları beni kendine yakın gördüğü için mi anlattı yoksa birisi ile paylaşma istediği duydu o an beni mi seçti?

0|0
216

En İyi Erkek Görüşü

• sana bişey itiraf edeyim mi ?

babamın işlettiği işletmede ki muhasebeciyle böyle

arkadaş ayağına bambaşka boyutlara ulaştık kızla

ilk başta benimde niyetim yoktu böyle şeylere ancak sonradan önünü alamıyorsun..

herşeyi geç doğanın kanunu bu

kadınla erkek mıknatıs gibi bir noktadan sonra sınırların hepsi kalkıyor..

kızın kimliği ailesi, ahlakı işçi patron durumu herşey...

o yüzden sen duracağın yeri iyi bilirsin

bunu senin ahlakın tayin eder..

evlenme aşamasında her özelini paylaşan bir adam var, eşin bir başka kızla paylaşsa snn tepkin ne olurdu ordan pay biç işte..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• Rast gele birine anlatılacak konular değil. Ben onun yerinde olsam bunları anlatmazdım. Düşünebildiğim acaba senin fazla samimi olduğunu mu hissediyor ve bir miktar mesafe koymaya çalışıyor. Hani bunları bilirsen o yolunu çizdiği için biraz geri çekilmeni bekler. Sadece bir var sayım ama ihtimal var.

0|1
    0|0
    • yok samimiyeti yarata ben değilim o. uzak dur mesajı vermesini gerektirecek yanlış bir davranışta asla bulunmam.sadece benimle çok sohbet eder.nişan sonrası duyarsam alınganlık yapıp niye sakladınız diyeceğim endişesini taşıdı sanırım.ama paylaştıktan sonra konuyu değiştirmeye çalıştıkça.nikah şekerinin kalitesi maliyeti falan filan detayları anlattı açık havada mı kapalı ortamda mı olsun düğün diye fikir istedi.sen rahatsın evlenirken eşin düşünecek nasıl olsa dedi.arkadaşlığına inanayım mı?

• Seni yanlış yönlendirebilirim. Arkadaşlığına, samimiyetine güvenmek senin verebileceğin bir karar. Ben karşı cinsten hiç bir arkadaşımla derin konulara girmem. Son olarak şunu da iyi bilirim, karşı cinsten biriyle arkadaş olunmaz. Sen olsan birileri mutlaka bozar.

• demedi deme o adam seni öyle görmüyo

0|1
    1|0
    • aklımın ucundan geçmez hem art niyetli olsa niye evlilik heyecanını çocuklarının adını paylaşsın benimle

• evlencek 2 gün sonra kavga edip gelcek mutlu değilim dertleşelim dicek akşam eve gitmeden bir yerde çay içelim dicek

• yok yani çok ine fikirlidir belaya bulaşmaz risk almaz.iş hayatını riske hiç atmaz.yaptığım işten çok memnun.açıkçası ben de gözü açılmamış biriyim.işkolik bir yapım var.o da bundan faydalanıyor.kazancım meslektaşlarıma göre çok fazla.ben bu işi yaptıkça benimle çalış kız kardeşim gibi gözetirim seni diyor.

• Abin gibi hissediyorsan öyle davran ve ona göre hareket etmelisin. Abim dediğin kişinin yaş farkını ve sana özelini anlatmasına neden dikkat ediyorsun? Bence senin fikrin bozuk. Asıl sen önce kendini düzelt.

0|0
    0|0
  • ilk okuyunca dedim bu sana başka gözle bakıyo sonra nikah falan diynce iş değişti bence seni cidden kardeşi gibi görüyo ;)

0|0
    0|0
  • Erkek erkeğe olursa tamamda bir erkeğin bir bayanla o şekilde olmasından işkillenirim ben arkadaş. Ha belki öyle değildir ama çok şey gördüğüm için güvenmem ben kimseye.

0|0
    0|0
  • Yaşıt bile olsanız arada her zaman resmıyet bulunmalı bence

0|0
    0|0
  • o an seni seçti

0|0
    0|0
  • nişanlanacağı kız sen olmayasın..

0|0
    0|0
  • Seni seçtim pikaçhu

0|0
    0|0
  • Her patron yanında çalışan kızlara sulanır ahahahahahahahaha sen bunu degermi sanıyorsun

0|0
    0|0
  • AdAm senle konuştu diye,ağzın kulaklarinda. Gormemis biseysin belli.

0|0
    0|0
  • geç bu ayakları ya..

valla sinsilikte kadınları geçtik..

0|0
    0|0
    • neden kötü düşüneyim neden bir erkek evlilik planlarken bu yola başvursun samimi olamaz mı?yani normalde de iyi anlaşır dertleşiriz hep ama özelini pek söylemezdi.bu evlilik olunca gizlemiş gibi olmak istemedi demek ki

• üstteki gizli benim itirafımı oku orda cevabı var.

• patron aya g*t ayağına dönmesin dikkat et. tamam patronunla aranın iyi olması güzel bir şey ama bu derece yakınlık çok tehlikeli. ara bozucu olmanı istemem yani patronunun evleneceği kız, bu durumu öğrenseydi inan bana araları bozulurdu ve günah keçisi sen olurdun. seviyenizi her ihtimale karşı koru. patrondan abi falan olmaz. sana bir gizli tavsiyesi.

0|2
    0|0
  • İşçiler kardeştir. Patronlar kalleştir.

0|1
    0|0
  • Is yerince olmaz, sivilde olabilir.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yakın olmakla beraber o mesafeyi asla bozma. hep koruyacağın bir mesafe olsun

0|0
    0|0
  • Ver ona.

0|1
    0|0
Yükleniyor...