Siz Olsaydınız Ne Yapardınız ? ? ?

bi gece hava çok yağmurlu ve siz arabayla dolanıyorsunuz. Az ötede kaldırmda bekleyen 3 kişi var..

1. Kişi , zamanında sizi kurtaran ve ameliyat eden doktorunuz..

2.Kişi , ihtiyar ve yürümeye hali olmayan bir amca ..

3. Kişi ise çok sevdiğiniz çok Değer verdiğiniz bir insan..

Bunlara yardım etmek istiyorsunuz fakat arabanıza sadece 1 kişi alabilme şansınız var.. Siz kimi alırdınız ? ?

* uzun yıllar önce önemli bir şirkete işçi almak için gelen adaylara sorulan bir soruymuş :):) şimdiden teşekkürler..

Güncellemeler:
orda ki sevdiğin kişi. Isteğe göre değişir kimi sevgilisini çok sever kimi annesini kimi babasını ;)

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Sevdiğim değer verdiğim insanı alırdım. O benim hayatımın parçasıysa eğer ben ona o denli değer veriyorsam zaten o benim başımın tacıdır :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• arabayı doktora verip yaşlı amcayla gitsinler bende sevgilimle orda baş başa kalayım

1|0
    0|0
  • arabayı doktora verirdim sevdiğim deger verdiğime eşlik ederdim

0|0
    0|0
  • doktor zaten işini yapmış, yaşlı adamı tanımıyorum bile, doğal olarak tanıdığımı alırım

1|0
    0|0
  • kimseyi almam arabam kıymetlidir yanlarından hızla geçip üzerlerine su sıçratırdım :D

1|0
    0|0
  • Arabayı doktora verir, ihtiyar amcayı evine bırakmasını söylerdim. Çok sevdiğim kişiylede taksiye biner giderdim :)

0|0
    0|0
  • çekerim bende kenarı muhabbet ederiz biraz şekermiyiz yagmurda eriyelim

0|0
    0|0
  • Basar giderdim. Pis fakirler ıslak ıslak kokarlardı.

1|0
    0|0
  • ıkıncı sıktakı kısıyı

0|0
    0|0
  • hıcbırsey yaapmam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• yan yana değillerdir umarım diğer ikisine çok ayıp olur. ya da öyleyse daha iyi aramızda anlaştığımız kişi, muhtemelen yaşlı hali olmayan amca olur o, biner:)

1|0
    0|0
    • doktor görevini yapmş parasını almış :) sevdiğim insanada nazm geçerdi sn biraz Bekle derdim ben yaşlı amcamı alırdım :)

• Doktoru almam görevini yapmış,yaşlı amca yaşayacağı kadar yaşamış,sevdiğim tanıdığım insanı alırım.

1|1
    0|0
  • doktora arabayı veriyorsun ihtiyar amcayı alıyor sende sevdiğinle yağmurda kalıyorsun ...

1|0
    0|0
    • Bir kişi alabilme şansınız var açayım cümleyi Sizin bir kişiyi alma imkanınız var.Yani vermelerini istedikleri cevap bu ama.Soruyu soran arkadaşlar bunu düşünmemişler.Anlatım bozukluğu.

• 3.kişiyi alırım.

0|0
    0|0
  • Doktorla yaralıyı gonderrdm bnde aşkmla kalrdm başbaşa

1|0
    0|1
    • Arabaya 1 kişi alabilme şans(ınız) var diyor yani sen alacaksın illaki.Başkasına verme şansınız var demiyor.

• Tamam da sevdiğin bildiğin bir kişi diyor ya o kişi bir kızsa nasıl aşkınla başbaşa kalıcan ? lezbiyen değilsen tabi.

• Özür dilerim dedim ya !

Yükleniyor...