Eski sevgilinizin en çok neyini özlüyorsunuz aklınıza geliyormu ?

sorum çık ve net zaten eski sevgilinizi özledinizmi sizmi ayrıldınız yoksa omu o aklınıza gelince en çok neyi aklınıza ya da ne yaşadığınız aklınıza gelince içiniz cız ediyor ?

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• eski sevgilim hiç olmadı. ilk sevgilimle evlendik:)

0|0
    0|0
    • harika en iyi cevap seçiyorum seninkini soruma aradığım cevap değil ama çok iyi bir cevap :)

• teşekkür.ederim:)

Erkekler Ne Diyor 12

• Bugun tam bir ay oldu ayrılalı.

Bundada bır hayır vardır be gülüm.

Ona mahsus bir hareketi daha doğrusu tik diyelim onu bile özlüyorum(ne diye sorma söylemem)

0|0
    0|0
    • mesaj atsana oda çok özlemiştir.

• yazık değilmi ya cesaretsizlik yüzünden gidip konuş pişmanım de ayıpmı ondan başka ne kaybediceksinki

• Hahaha:-)cesaretsızlık ve ben febe-galatasaray kadar zıt bısey benım ıçın.olayın boyutu bu degıl

• Hiçbirşeyi özlemiyorum dogruya dogru... Sadece yalanlar cız ettiriyor...

Onun dışında bişey hatırlamıyorum...

cut.

0|0
    0|0
    • neden hep kötülerini hatırlıyorsun sevdiysen illaki iyi yönleini saçını kokusunu falan özlersin mutlaka..

• Hayır özlemiyorum, başkasına ait olduktan sonra özlem de olmuyor doğal olarak... Kötüleri hatırlıyorum çünkü beni iyiliği değil kötülüğü değiştirdi.

• doğrudur..

• O tatlı gülüşü halen aklımda...

0|0
    0|0
  • hiç öyle duygular yaşamadım eyerki yaşarsam büyük ihtiml özledimde geri kazanmaya çalışırım özlemle yetinmem yani :)

0|0
    0|0
    • ya sen saçma yere ayrıldıysan ya da o seni bıraktıysa yinede dönermisin ?

• ya tamam sen kazandın :D

• :))

• Saçlarını, kokusunu ve verdiği o güven hissini.

0|0
    0|0
  • gece uyumadan önce ona seni sewiyorum yazmayı yazarken utanıp başımı yastığın altına gömmeyi özlüyorm

0|0
    0|0
  • çok tatlı konuşuyodu be efkarlandım bak şimdi.

0|0
    0|0
    • güzel cevap :)

• ya bir gdermisin arada meaj atıyor dıyosun ayrıldık dıyosun unutamadım dıyosun bırde yetmezmıs gıbı ustune ımkansız dıyorsun 10 yaındamısın sen :D

• hayır 9 :D çok karmaşık panpa bizimkisi dolambaç oldu artık

• metroda ılk kez elımı tuttugu anı

0|0
    0|0
  • İlk aşkımı he özlerim, düşünürüm arada

0|0
    0|0
  • gülüşünü awdömasşdöaişdsöaisşd

0|0
    0|0
  • eski sevgililerimi düşünecek kadar uzun değil bu hayat

herkes geleceğe baksın

0|0
    0|0
    • mutlaka böyle ama olmuyor naparsın :)

• tamam duaarın kabul olur belki en çirkin kezbanla falan :D

• sımdıye dek hep tuttu, bundan boyle de aynısı olur umarım (-.-)

• Bu yaşadıklarınıza bağlı canım benim... Yani neyi yaşamışsan ,sende ne iz bırakmışsa odur... Bazen ilk buluşma,bazen ilk öpüşme,ya da ilk yatak deneyimizniz... Bunun gibi şeyler...

0|0
    0|0
    • bunun farkındayım.. zaten o yüzden kişisel olarak soruyorum :))

• kalsın öyleyse burda takılmak için değil merak ettiğim bikaç sey oldu o yuzden uye olmak zorunda kaldım saol :)

• :))

Kızlar Ne Diyor 5

• zaten birlikte büyüdük yani o yüzden her anımın içinde ondan bir parça oluyor o yüzden bütün anıları sildim:)) ben ayrıldım bu arada

0|0
    0|0
  • aklımdan çıkmıyor ki herşeyini özlüyorum

0|0
    0|0
  • hiçbişeyini hatırlamak bile istemiyorum

0|0
    0|0
    • cok kotu bı ayrılık galıba teredıldın.

• hayır biri babam istemedi diğeride kıskançlık :)

• tamam sen hatırlama rahatınıda bozma :D

• Okuldaydım aslında onu tanımıyordum.. bütünleme sınavlarına gelmişti benimde o zamanlar sınavım vardı numaramı istedi vermedim falan ondan sonra pesimden kostu faceden ekledi tanıstık 5 6 gün sonra çıktık ondan sonra 5 6 kez ayrıldık hep o döndüü.. ben 4 sene boyunca hep acı cektim ondan sonra ailem öğrendi 4. senede ayrılmak zorunda kaldık ama görüşüyorduk yine askere gitti şimdi var mıyokmu bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Keşke ayrılmasaydım diyorum hayatında ilkiydim onun sadece ilgisizliğinden bitti.. şimdi nasıl dönücem dönmek isticem ama o nasıl olucak inan hiç bilmiyorum içim paramparçaaaa.. acıyoo

0|0
    0|0
    • bende bilmiyorum inanki ama bu bzim elimizde değil erkeklerin elinde onların davranması lazım çünkü seviyorlarsa dönrler yapcak bişey yok..

Yükleniyor...