Böyle anne olur mu? Kızlarımıza neler oluyor?

link

Böyle insanlık olur mu? Üstelik bu kişi maalesf ki,çocukların emanet edildiği bir öğretmen.Özellikle dikkatimi çeken henüz lisede okuyan genç kızların ve yeni mezunların rastgele ilişkide bulunuyor oluşu.Daha bugün lise önünden geçerken ben utandım kızları gördükçe...Bu kızların hiç mi ailesi yok? Gençlik nereye doğru gidiyor?

Güncellemeler:
Liselilerden iğrenmeye başladım.Ellerinde sigaralar,eteklerin kısalığından eğilmeye bile hacet yok,zaten çorapları kaçık.Saçlar açık,boyalı ve fönlü.Hepsinin de kolunda birer erkek (tesettürlüler de dahil).Bir kahkaha atıyorlar yolda sanırsınız ki eşekler anırıyor.Üstelik yoldan geçenlere de saygı yok,dana gibi olmuş yeni nesil,çarptıklarını sürüklüyorlar.Özür dilemek de yok.Uyuşturucu içmek bunlarda,aileye asilik bunlarda...Allah islah etsin.
Neden birlikte olduğu o serserinin adı da açıklanmıyor? Sonuçta bu kadın tek başına yapmamış bu çocuğu,ülkede halen erkekler yapar,kadınlar yapamaz düşüncesi hakim...Bu tip vakalarda iki taraf da teşhir edilecek,kızlar evlenmeden ilişkiye karşı duracak,erkekler de uçkurlarına sahip çıkamıyorsa gebertsin kendisini.

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• haberlerde izlediğimde dona kaldım kanım çekildi ne istedin küçücük yavrucaktan rezil

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Star haberi izliyoruz şu an. haberlere bak. 2 aylık bebeğini 9 gün yalnız bırakıp ölüme terk etti, 3-5-7 yaşındaki çocuklarını anneleri sille tokat dövdü, bir erkek 80 yaşındaki annesini hastanelik etti. Ulan var ya, verin bana şunları, döve döve adam etmezsem cümle alem beni ...

0|1
    0|0
  • isteyen istediğiyle birlikte olur. bu kimseyi serseri yapmaz. ancak kadın çocuğunu öldürmüş. buda o kadını katil yapar. dolayısıyla kadını teşhir etmek için yeterince sebep var. peki adamı neyle suçluyorsun?

0|0
    1|0
    • Spermlerini dengesizce saçıp,hamile bıraktığı kadını bir başına bıraktığı için...Korunmayı akıl edemeyen biri olduğu için...Yeterli mi?

• gerçekten evrensel kavram ile toplumsal norm arasındaki farkı (devasa farkı) ayırt edemiyor musun? bir de bilgiliyim diyip kendini iyice komik duruma düşürüyorsun. sorunun cevabına gelince bir erkek herne olursa olsun çocuktan sorumlu değildir. eğer çiftin ortak hatası ya da ortak isteği ile bir çocuk yapılmışsa o zaman sorumludur. yok eğer kadın ben bundan hamile kalayım da benimle çocuğu nedeniyle mecburi bir bağın olsun diye adamı kandırıp hamile kalıyorsa bu tecavüz kadar adi bir suçtur.

• Bir erkek nasıl kandırılır ki? Bu saçma.Bir erkeğin beyni yok mudur? Ben buna kızdım ve sorumluluk sahibi olamayan sadece alttaki organını düşünebilen erkeklerle sohbetim olamaz.Ne demek sorumluluğu olamaz? Diyelim ki;erkek kadına tecavüz etti.Kadın hamile kalsa,o çocuk tecavüzden oldu,rızam dışıdır diye reddetme hakkına sahip midir? Vermesi ya da öldürmesi,kürtaj yaptırması doğru mudur? Kürtaj da bir cinayettir bana göre.

• Diyecek birşey yok, bu ve bunun gibiler hala aramızda dolaşıyor gerisini siz tahmin edin...

Güncellemeye istinaden: Daha kötü olacağını düşünüyorum bugünler bence yine iyidir... Nesilden nesile aktarmalı gidiyoruz şu anda kendimizi aşıcaz bu gidişle..

0|0
    0|0
  • Bir anne evladını 9 ay karnında, 3 - 5 sene kucağında ve ömür boyu kalbinde taşır.

benim bildiğim anne... bunlar kim ne nasıl bilmiyorum tarif edemiyorum

0|0
    0|0
  • bu haberi tayyip efendi okusun kürtaj yasağı işe yarıomu kendi görsün işte böyle bir dünyada her önüne gelen çocuk yapmaya kalkarsa böyle cinayetler olur

0|0
    0|0
  • Söylendi bacım söylendi. O herifin kim olduğu da söylendi. Bu ne şiddet bu ne celal ?

0|0
    0|0
    • Adana'da çevik kuvvetten bir polis deniyor,adı neymiş?

• Emin olduğuna da emin misin? :D diyerek...Kendim bile gülmüyorum şu an bu dediğime...

• :) Sen merak etme Allah'In adaleti şaşmaz ve tek birisi için değildir. Herkes için.

• Değerli Türk filozofu Burhanus Çaçanyus'un bir zamanlar öngördüğü gibi:

"Liseli vardı ya ah o liseli, kısacık etekli dar elbiseli"

0|0
    0|0
  • Çoğu berbat zaten..Değersiz insanlar bunlar.Ama elbette iyi dürüst insanlarda var onların haklarını yemeyelim.

0|0
    0|0
  • Her anne bir değil.Yani şu söze artık katılmıyorum.Cennet annelerin ayaklarının altındadır.Bence değil.Kötü anneler var vicdanı sızlamayan,iyi annelerde var.Bunları birbirlerinden ayırt etmek gerekir.En önemlisi insan insan insan diyorum..

0|0
    0|0
  • yazık gercekten

0|0
    0|0
  • Bunlar gibilerini asmak lazım

0|0
    0|0
  • Psikopata bak...

0|0
    0|0
  • Resmine bakılırsa kızlarımıza hiç iyi şeyler olmamış

0|0
    0|0
    • Yüz değil,iç güzelliği önemlidir.Ama sizin düşüncenizde olan kişiler böyle kızcıklarla zina ederek yüz güzelliğini norm kabul edip,ettirebilirler...

• Amin,Allah razı olsun.Cümlemizin vefat etmişlerine rahmet etsin.

• Amin Allah razı olsun.

Kızlar Ne Diyor 3

• Bazı aileler vardır. Yıllardır çocuk hayali ile yanıp tutuşur çocukları olmaz.

Birde böyleler vardır. Çocuklarını önemsemez, sorumluluk hissetmez,bırakır gider.

Kadının öğretmen olmasıda ayrı bir durum. Öğrencilerinin sorumluluğunu nasıl alabiliyor merak ettim

0|0
    0|0
  • Valla affedersiniz de bu gençlik b*k yokuluna gidiyor hele ki 1997 tarihinden sonra ki nesil iyicene sapıtıyor :(

0|0
    0|0
    • Ama bütün liselileri genelleme yapmak yanlış biz de liseliyiz ama yine de haklısınız

• Rosemoon bu dediğinde haklı.Benim tanıdığım çok iyi aileler var,hatta birinin kızları da adaşım.Kız çok iyi,çalışkan da ama arkadaş çevresi kızı asiliğe itiyor ne yazık ki,misafirliğe gittiğimiz de annesine o kadar ters konuştu ki,elim ayağım buz kesti,başım tuttu...Ergenlik döneminde ailelere büyük iş düşüyor,çocukları iyi yönlendirmek lazım,çocukların da biraz saygılı olmaları şart.

• Efendim ben de bir ergenim ben de bir liseliyim ailem beni sıkmadı,tutucu olmadı.O arada yoldan çıkmak benim elimdeydi ama ben kendim edepli,saygılı olmayı öğrendim onlarda beni destekledi hiç bir baskı yapmaksızın seçimimi izlediler bu yüzden ben aileleri suçlayamam nice çocuklar var okulunda kendine yeni bir hayat kuruyor eve geldiğinde ise yine ailesinin bildiği kız oluyor onun için dediğim gibi ailelere bu kadar yüklenmeyin

• acilen bir akıl hastalığı doktoruna gitmem lazım haberi okudum 'ee nolmuş ölmüş işte dedim ' sonra normal bir insanın bu cümleyi kurmayacağını düşündüm, ruhsuz bir pisliğim sanırım

0|0
    0|0
    • Sadece kendini kandıran bir aptalsın. Vicdan yoksunu insanlar kendinlerinin duygusuz olduklarını kabul etmezler.

• Markelof,lütfen benim sorularımda başkalarına hakaret etmeyiniz... :) Tartışmanın da bir adabı var...DadLuMeleq, olabilir,ama bu halinizden rahatsızlık hissetmeniz bile bir adımdır bana göre.

Yükleniyor...