Sevgilimin en yakın arkadaşından hoşlanıyorum. Ne yapabilirim bu durumda?

Sevgilimin en yakın arkadasından hoslanıyorum hep rüyalarıma giriyor,heran aklımda o var aslında benim idealim o yani daha cazip geliyor benim için eminim onun içinde öyledir... O bunu bana hissettiriyor, geçenlerde sevgili muhabbeti açıldı bana soylediği soz benim hayatımda senin gibi birisi olsa kaybetmemek için elimden geleni yapardım, çünkü sevgilimle tartısmıstık ufak bir tartısmaydı. Benim yanımda heyecanlanıyor, bakısları hareketleri, tabi bende ona karsı onu anlayabiliyorum, aynı seyleri yasıyoruz off yya kötü olan çıktığım kızın arkadası olması... Bne ne yapabilirim bu durumda, siz olsaydınız ne yapardınız?

Güncellemeler:
Bir düzeltme sevgilim demiyelim ÇIKTIĞIM kız diyelim (sevdiğim değil yani)

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Hayatta hıc bıseyı erteleme dostum durum ne kadar karısık olursa olsun kendı mutlulugun ıcın yaşa ve sevdıgınle ol gerisi teferruattır sevgılınden ayrıl bı sure uzak dur sora sevdıgınle ol sakın olada vıjdan azabı duyma bundan birinle cıkıyosun dıye onunla omur gecırecek zorunda degılsın bir yerden sora anlarsın ıslerın yurumedıgını yanlıs kısı dersın bıter bu kadar basıt senı cok sevmesı senın onla olman ıcın bı neden bı mecburıyet degıl sakın ha hayatını yasa.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yuh sana ya sevgilinin yakın arkadaşından hoşlanıyorsun yaa

0|0
    0|0
    • Sevgilimi sevmiyorum sadece çıkıyoruz ve ben onla zaten sürekli ayrılıyorum çok mız mız dayanamıyorum tekrar barısıyoruz ama sevmediğimi biliyor ya sadece o seviyor beni ne yapayım bende özmek istemiyorum değer veriyorum bir anlamda büyük yanlısı onla çıkmala yaptım yarın evlenmek isteyecek zaten ben istemiyorum onu

• iyi halt yiyorsun aferin

1|0
    0|0
  • allahın belası sevgiline yazık

0|0
    0|0
    • Bela okuma .. Haklısın ama okuma

• sevgilim derken 6 aydır zaten ona karsı hiç bir sey hissetmiyorum hep ayrılmak istiyorum ama özülüyorum sade kırmak istemiyorum da ama pismanlık duyacagımdan eminim ben bu kızı gerçekten seviyorum eminim oda oyle

Erkekler Ne Diyor 5

• işte ben sırf bu yüzden seveceğim kişiyi arkadaslarımla tanıstırma ve onun arkadaslarıyla tanısmak istemem sırf bu yüzden

1|0
    0|0
  • ulan yazık ya ne adamsınız mk

1|1
    0|0
  • sadece başlıgı okudum , sen Boku yemişsin kardeşim =D

0|0
    0|0
  • Adamsın dimi ?

1|0
    0|0
    • Evet sen tam olarak benim ne yasadığımı bilmeden boyle bir soru yoneltemezsin ben sizlerden ne yapabilecegime dair yorum istedim sizin sizin cevabınız soru yoneltmekten ibaret veya ibre niteliğinde gormekten baska bisey değil ben çıktığım kızla zaten 6 aydır ayrılmak istiyorum ve ayrılıyorum hep barısmak istiyor çok mız mız ben fazlada özmek istemiyorum.. daha ilerisi olmadığını kendiside biliyor

• Üstad .. Sıkıntılardasın. iyi kız olabilir ama sevmiyorsan bu ne kadar yürür kü ... Bazen kendini düşün insanları değil.

• evethaklısın galiba 26 yasındayım ilk kez bir kız bu kadar yakın hissettim kendimi

• Bence cinsiyet değiştir bu bizim türümüze hakaret

0|0
    0|0
    • sktr gt ya bu nasıl yorum ya

• Peki en bastaki yorumun neydi o halde

• Yüzeyde durma derinde farklı şeyler

Yükleniyor...