Galatasaray'ın puanını neden eklemiyorlar canımı sıkma federasyon yeter ?

puanımız neden 1 aydır eklenmiyor federasyonu gidip bassak yeridir bence ne zaman eklerler daha

Güncellemeler:
az önce baktım pardon eklenmiş mi yuppyyyyyyyyyyy
bu maç galatasaray fenerbahçe arasında oynansaydı federasyon maçı galatasaraya verirmiydi sanmam

0|0
4|12

En İyi Kız Görüşü

• Simdi drogbanin attigi gol gecersiz arti gs bu karar sayesinde yani bjk taraftarin sayesinde 3 golu hanesine yazdirdi ve 6.ci siraya yukseldi ama normal sartlarda gs simdi 6 degil 9 sirada olacakti. Bir guzellikte fbye yap BJK taraftari :))))))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bu maçın 3-0 Galatasaray lehine tescil edileceğini Türkiyede bilmeyen yoktu onlar çoktan kararlarını vermişlerdi ama beklediler mesele sadece Galatasaray´ı yıpratmak aynı şekilde bunu yandaş medyada yapıyor spor sitelerine giriyorum rakibini tekmeleyen Caner ile ilgili haber yok Sneijder ile ilgili iddialar var diğer zamanlarda ise 1. haber olarak Sneijder ile Burak kavga etti(Sadece iddia)Arenanın otoparkında seks yapıldı(Sadece iddia) bunlar tamamen takımımızı yıpratmak için yapılan haberler

1|1
    0|1
  • 3 puan eklendi drogbanın 2 golüde sayılacakmış

0|0
    0|0
  • Henüz hüküm verilmedi çünkü yani eğer maç hükmen GS ye verilirse 3-0 GS yenmiş olarak geçecek. Ama bir sürü hakem hatası ayrıca sahaya giren şerefsizler yüzünden henüz karar verilmedi.

0|0
    0|1
  • tüpçü oldukça orda galatasaray çok çeker daha

0|0
    0|1
  • akp = 6alatasaray (son 2 yılın şampiyonusunuz hala federasyon da federasyon diye ağlıyorsunuz)

0|4
    1|3
  • eklendi bile 3-0 gs galip

0|0
    0|0
  • Eklendi 3-0 olarak

0|0
    0|0
  • hadı federasyonu basalım ben kahveden arakdasları topluyorum 10 dakkaya senden haber beklıyorum

0|0
    0|0
  • verdiler puanı hükmen 3-0 galibiz .

0|0
    0|0
  • şampiyon cimbom bom inş yıldızlar gelince herkes yine rütbenin devre üstünlügünü anlayhacak :)

0|0
    0|1
  • federasyon ver şu 6alatasarayın puanını adamlar liderliğe çıksın :))))))))))

0|0
    2|2
  • eklendi. Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

0|0
    0|0
    • puan her halükarda eklenirdi, pfdk'nın kararını açıklaması beklendi kural gereği. kimle kim arasında olursa olsun karar bu olacaktı. bu sonucu başından beri beşiktaş taraftarı da biliyordu, galatasaray taraftarı da, diğer takım taraftarları da.

Kızlar Ne Diyor 3

• eklendi merak etmeyin

0|0
    0|0
  • Hak ettiğimizi aldık onlar bizi engellemeye çalışıyor hep ama başarılı olamıyorlar

0|0
    1|0
  • beşiktaşı 3-0 yendik sayıldık

0|0
    0|0
Yükleniyor...