Eşcinsel olsaydınız bunu arkadaşlarınıza ve ailenize söyleyebilir miydiniz?

Eşcinsel olsaydınız bunu arkadaşlarınıza ve ailenize söyleyebilir miydiniz? Nasıl bir tepki verirlerdi? Herkesden saklayıp ilişkinizi gizli mi yaşardınız?

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• hakko lan bana birşeyler oldu hıamına olum yolda yürürken karşıdan gelen dallamaların dalgasına bakıyorum gözüm kayıyor annıyonmu istemdışı hatta bazen avuçlayasım geliyor aga sanırım bir i*nelik başlangıcı söz konusu annıyonmu olum kankan yaprak hastalığına yakalandı hıamına bakim bakim senin yaprak nasıl kokuyor...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Eşcinsel olsaydım kesin bende bir hastalık var ya da ben kafayı yedim ben deliyim herhalde derdim ve psikolojik tedavi almak isterdim ve doktordan başka kimseye söylemezdim.

0|0
    0|1
    • Eşcinsellik bir hastalık değil.

• Çevresel faktörlerden çok biyolojik faktörler rol oynuyor.

link

• olabilir ama senin bu konu hakkında bu kadar meraklı olmanın sebebi nedir anlamadım.

• Biseksüelim ve ilişkiye girdiğim insanlar hariç kimse bilmiyor. 😎

0|0
    0|0
  • Biseksüelim, söyleyemiyorum. :D

1|0
    0|0
  • söylemeye cesaret edemiyorum :(

0|0
    0|0
  • buna yorum yazarsak saplar bizide eklemeye başlar amk :D

0|0
    0|0
  • eşcinsel olsaydım intihar ederdim

0|0
    3|0
  • babam skerdi valla :(

0|0
    1|0
  • asla söylemezdim. evlatlıktan reddederdi

0|0
    1|0
  • enteresan ...

0|0
    0|0
  • onlara söylemezdim ama sana söylerdim

0|0
    0|0
  • söyleyemezdim sende lezmisin oyksa soruyojn :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Söylerdim, ama söylemek istediğim için söylerdim. Ne tepki verecekleri umrumda olmazdı pek çünkü bu bir seçim değildir. Ve toplum ister kabul etsin ya da etmesin eşcinseller var, her gün yeni bir eşcinsel doğuyor. Yeni bir İNSAN doğuyor. Normal insanlar gibi 2 kolu ve 2 bacağı olan. Normal insan derken hani bazıları eşcinsellere yaratıkmış gibi bakıyor ya o yuzden öyle diyorum. Sürekli bunu ailemden arkadaşlarımdan dostlarımdan saklayıp kendime yedirememek üstüne bunalıma girmek yerine. Açık açık söylerim bunu çok daha iyi. Kimene, benim hayatım. Sonunda ölecek olanda benim. Ölürken kimseye sen eşcinselsen sana ayrı bir muamele yapıcaz diye sormıyacaklar sonuçta. Yani benim düşüncelerim bunlar.

3|0
    0|0
  • Benim cinsel isteklerimden millete ne ? eşcinsel değilim ama kalkıpta millete erkek istiyorum ben de demiyorum. zaten özelini ortaya serenlere ayrı bir sinir oluyorum

0|0
    2|0
    • Ama bu sadece cinsel istekle ilgili bir şey değil. Duygusal, romantik hisler, aşkda var. Bir kız sevgilin var diyelim. İnsanlar sana sevgilin var mı diye sorduklarında evet var deyip tanıştırabilir miydin ya da sokakta el ele yürüyebilir miydin?

• Ee peki sevgilinin fotosonu göstersene ya da tanıştırsana derselrse ne diycekler? Sokakta sevilgilieriyle el ele yürüdüklerinde arkadaşları görüdğünde ne cevap verecek? Ömür boyu hep gizli saklı mı ilişki yaşıycak?

• yahu benim hayatımdan millete ne ?

özel hayat uluorta serilmez herkesin bilmesi de gerekemz .

• çok çok yakın arkadaşlarıma söylerdim. aile konusuna gelince ... kendi aileme bakarak söylüyorum gayet anlayışlılar. ama ben söylemeye cesareet edemiyorum. evlatlıktan reddetmelik bir durum oldugunu da düşünmüyorum. sonuçta bizi leylekler getirmedi. ya da sonradan böyle olmadık. sorumluluğunu almak zorundalar :)

1|0
    0|0
  • Ben ilk söylediğimde büyük şokla karşılaşmışlardı. İnsan kendini suçlu hissediyor, sanki kendi suçuymuş gibi. Ebeveynlerin tutumu da önemli. Benimkiler yavaş yavaş alıştılar. Gerçi babam hala kabullenemiyor ama olsun.

1|0
    1|0
  • biseksüelim ve bunu çevremdekiler biliyoı kimseden çekinmiyorum zaten bunlar normal şeyler toplumda vardı ama sonrdan fark edildiği için garip karşılanıyor sadece bence bunu çevrenin bilmesi çok güzel :)

0|0
    0|0
  • Annem biliyor.onun disinda escinsel bir cevrem var ama okul arkadaslarim vs bilmiyorlar.

1|0
    0|0
  • anneme babama söylerdim bir şey demezlerdi geniş mezhepli bizim aile

1|0
    0|0
Yükleniyor...