Kapat

Kızlar sorum size. lütfen terslemeyin ciddi cevap verin herkese +1

3 yıl birlikte olup kız istemeye 1 hafta kala ayrıldıgınız sevgiliniz.. 1 yıl boyunca zaman zaman siz zaman zamanda o barısmak istiyor ama iki tarafta sinirle reddediyor sonuç olarak onun sizi çok sevdiğinden eminsiniz.. ve erkek arkadasınız barısmak için intihar etme numarası yapıyor ve gözlerinizin önünde yani gece evin önünde ama ambulans flan herşey ayarlanmış ( tabi siz bilmiyorsunuz ) gerçek sanıyorsunuz o an ne yaparsınız barısırmısınız hemen hastaneye mi koşarsınız ya da ölsün banane mi dersiniz.. diyelim ki barıstınız sonra çocuk size barısmak icin sizi cok sevdigi için oyun yaptıgını itiraf ediyor öğrendikten sonra tepkiniz ne olur.

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• Hastaneye koşarim direk bunun oyun olduğunu öğrenince çok sinirlenirim tabiki ama böyle büyük birşeyin karşisin da onu rededemem

0|1
    1|0
    • hastane bile ayarlandı :D ve operasyonu yapacagım gün gögsümü kesip dikiş attıracagım sonra kalbime bıcak saplamış numarası yapıcm hastaneden yatak flanda ayarlanmış olacak o gece hangi hastaneye gittigimi bilmeyecek sbah geldiginde de dikişi flan görecek :)

• oha diyorum senden korkulur :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• öğrendikten sonra terkederim. o yalancıya bir ömür nasıl güveneyim

0|1
    0|0
    • ama aşk insana neler yaptırıyor die neden düşünmüyorsun.. bardağın dolu tarafından bak biraz

• aşk kandırmak değildir. dürüstlüktür

• Birincisi numaradan ambulans vs gibi oyunlara giren eski sevgili hastaneye değilde cezaevine girebilir, ozaman ona temiz iç çamaşırı ve yaprak sarma götürürüm tabi ki..

Ancak olduda böyle bir oltaya düşersem ona üzülür koşar gider ve sonra beni keriz yerine koyduğunu öğrenirsem aşkından gebersem zerre değeri yok bitmiştir...

0|1
    0|0
    • herşey profesyonelce hazırlanmış olcak hapisane işi olmaz aslında :)

• böyle bişeyi yaptıktan sonra mümkünse ben öğrenmiyim işin doğrusunu hastayım geberiyorum dese bile inanmam o saatten sonra.

0|1
    0|0
    • daha önceki numaralarımı ögrenmişti gülüp geçmişti barısmak icin yapıyorum diye.. :)

• sonuçta seviyorsam hastaneye koşardım, bunların bir oyun olduğunu öğrendiğimde de affederdim sanırım, sonuçta beni tekrar elde etmek için yaptı bu oyunu

0|1
    0|0
    • daha önce ufak numaralar yapmıstım vicdana oynaım mesela çok açım 2 TL borc verirmisin flan :D :D hmen buluşmuştk karnım aç die yemek yiyim die sonra barısmıstık hesabı ben ödediğimde de gülmüştü bu sefer biraz fazla olacak ama hastaneye gelirse beni sapa saglam görse bile elele kolkola cıkarız gibi geliyor :)

• hastaneye giderm yanında ama ögrendiimde çok daha köü olur bunu yapacagına alttan alsa sonuc daha iyi olur

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...