Dudağını deldiren oldu mu?

Aranızda dudağını deldiren var mı? Hiç acıyor mu? Ve memnun kaldınız mı, çevrenizden aldığınız tepkiler ne oldu?

0|0
12|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bu gibi şeyler kanser yapıyor tıbben kanıtlanmıştır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• yoq artık..

1|0
    0|0
  • güzelim öpülesi dudakları, kulakları neden delip acayip şeyler takıyor insanlar? Nat Geo'da Tabu belgeselinde güzel olmak için sapma şeyler yapan, kendince güzel bize göre iğrenç insanlar vardı.. Onların yarı-modern hali gibi birşey.. Ben sevmiyorum açıkçası.. Ama yaptırma demem. Önemli olan kendini öyle iyi/güzel hissetmek.

0|0
    0|0
  • yok daha neler çıldırdınızmı ya siz

0|0
    0|0
    • Önceki arkadaşa dediğim gibi ben yapmak istiyormuyum evet ailem izin veriyormu evet bitmiştir. :)

• kadınlarda kaş , burun , göbek falan neysede dudak çok iğrenç oluyor.

0|0
    0|0
  • Yok, erken bunama olmadım daha..

0|0
    0|0
  • hayırr...

0|0
    0|0
  • Ben deldirmedim hiç düşünmedim bile ben pek hoş karşılamıyorum.

0|0
    0|0
  • Ben deldirmem deldirenleri de anlamıyorum

0|0
    0|0
    • Herkesin kendi kararı sonuçta insan denilen garip bir varlık ben 16 yaşındayım ve böyle mutlu hissediyorum .. Saygı duy yeter bence :)

• Hayır asla

0|0
    0|0
  • hangı dudagını

0|0
    1|0
  • hayır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• cenemi deldirmistim 5 sene önce yok 6

3 sene kullandım sonra cıkardım :) acımadı ama canım cok tatlı değil ondandır

0|0
    0|0
  • Çevremdekilerin sonrasında ne memnun halleri var, ne pişman. Arada deredeler.

0|0
    0|0
  • deldirmem

0|0
    0|0
  • Deldırmedım bence hos degıl

0|0
    0|0
  • Kızlarda hoş durmuyor.

0|0
    0|0
  • Deldirmedim şimdilik düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Bir ara çok özenmiştim.

0|0
    0|0
  • alt dudağım delik.memnunum şahsen.çevremdekilerin tepkileri de çoğunlukla iyiydi yani

0|0
    0|0
  • Ergen ve çılgın zamanlarımda kendim delmiştim. Sonra yara oldu kapandı. :(

0|0
    0|0
  • Hayır. İğrenç bir görüntü olduğunu düşünüyorum ben.

0|0
    2|0
  • Canım ben alt dudağımın iki yerinide deldirdim uyuşturmadan hiç acımıyor tabi insanların dayanma gücüne bağlı. hiç iğneden korkmam . göbeğimi, kaşımı, dudak atlarını burnumu deldirdim hiçç acı çekmedim çünkü dayanıklıyım ben. kulaklarımıda kendim deldim geçen sene. sağ 4 sol 3 tane. bence deldirme dudağını pişman olursun insanlar hoş karşılamıyor piercingi.

0|0
    0|0
  • oramı buramı deldirmem. şimdi ki aklım olsa başka yerlerimi de deldirmezdim:)

3|0
    3|0
Yükleniyor...