Bunaldığınız oluyor mu?

Evet arkadaşlar insan bazen kendini bir boşlukta hisseder. Bazen bütün dünyanın yükünü kendisi taşıyormuş gibi hisseder. Bazen kaçmak kurtulmak istiyor herşeyden ve herkesten hatta kendisinden bile.

Sizler kendinizi psikolojik anlamda çöküntüde hissettiniz mi? Ve bu durumlarda neler yaptınız?

0|0
41

En İyi Kız Görüşü

• Böyle durumlarda kendimi en yakın sahile atarım

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayatımın her geçiş doneminde kendimi boşlukta hissetmisligim oldu. Bu dönemlerde herkesten uzaklastim ancak bu yapılması gereken en son şeymiş. Ne kadar sosyal olunursa o kadar kolay atlatiliyor :)

0|1
    0|0
  • Bunaldığm oluyor zaman zaman.Uzaklaşmak istiyorum herkesten..Yalnız kalırım ,doğa yürüyüşleri her zaman iyi gelir.Ama geçici bir duygu olduğunun farkındayım ..

0|1
    0|0
    • Zaten doğa yürüyüşü birde su sesi :D bu ikisi de olmasa biz ne yapardık. Çok iyi geliyor gerçekten.

• Evet,çok sinirli olduğum zamanlar evden çıkma gibi bir şansım yoksa da internetten doğa,su,orman sesleri açarım :D

• Aynen bende öyle yapıyorum :D bazende akvaryum videoları açıyorum güzel oluyor :D Ya da deniz altı belgeselleri :d

• İnancım gereği Allah'ın 99 isimlerinden olan

El Fettah ve El Rezzak'ı bol bol zikrederim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Sürekli bir öküz oturuyor içime , yani sürekli sıkıntı içerisindeyim ve elimden bir şey gelmiyor :/

0|1
    0|0
Yükleniyor...