Didier Drogba' nın söylediği söz hakkında ne düşünüyorsunuz?

link

söyledimi söylemedimi bilmiyorum ama söylediğini savunanlar var.

Didier Drogba: Fenerbahçe'yi ezeli rakip olarak görmüyorum, hiç bir ezeli rakip liderin 10 puan gerisine düşmez.

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Burda kime giydirmiş anlamadım geride kalan hep kendi takımı bakınız 3 sene önce

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 6

• Drogba asla bu sözü söyleyecek bir futbolcu değildir bazı büyük takımların çok kötü geçirdiği sezonlar olabilir adam senelerce Chelsea´da oynadı bazen Manchaster Unitedın 15 puan gerisine düştüğü zamanlar bile oldu

Bu adamı başka oyuncularla karıştırmayın Türkiyede Drogba seviyesinde bir oyuncu sadece Sneijder var

2|0
    0|0
    • söylemişmi söylememişmi bilemem. sizinkiler söylemiş diyor. ayrıca kariyere bakarsan drogba sneijdere yetişemez drogbanın sadece chelsea kariyeri var. chelsea kariyerli oyuncu fenerbahçedede var trabzonspordada var. lütfen abartmayalım

• Mesele Chelseada oynamak değildir mesele orada efsane olmaktır o takımda iz bırakmaktır yoksa Meireleste Chelseade oynadı dünyada Drogbanın oynadığı takımlardan daha iyi takımlarda oynamış oyuncularda var ama o oyuncular Drogba seviyesinde değiller Türkiyeden Drogba ve Sneijder dünya yıldızıdır Selçuk İnan,Sow,Fernandes gibi oyuncular ise sadece yıldızdır

• gs nın tarıhını açıp okusaymış ıkı sene oncekı 36 puan farkı bilirmiş. okuma yazma bılmeyınce boyle oluyor Allah kımseyı cahıl bırakmasın.

0|2
    0|0
  • popo olmanın tanımı drogba ^^

0|1
    2|0
  • adam doğru söylemiş tabi

0|0
    0|0
  • söylemedi. boşuna tartışmaya gerek yok. facebook'ta sayfa sahibi lise öğrencilerinin hayal ürünüdür.

0|0
    0|0
  • bizde gs yi rakip olarak görmüyoruz zaten biz şampiyonluga oynarken onlar küme düşmemeye oynuyolardı :D :D :D :D

0|0
    0|2
    • Müzeye bir gözat derim kim daha çok Şampiyon olmuş kim daha çok türkiye kupasını kazanmış kim avrupada kupa kazanmış bunları öğren gel ondan sonra gül

Fenerin averajla kümede kaldığı sezonuda öğren gel

• ikisi arasında oynanan 373 maçtan 141 i ni fenerbahçe 119 unu galatasaray kazandı.fenerbahçe toplam 522 gol attı galatasaray 475 hadi şimdi uza

Yükleniyor...