Fatih terimin olmaması sizce galatasarayı ne kadar etkiler?

Bence kafadan 25 puanları gitti,çünkü arenada genelde hakemleri dövüp,korkutup hakemlerin gs'ye lehte kararlar vermesinde büyük etkendi,mancininin böyle yapıda oldugunu düşünmüyorum,sizin düşünceleriniz nedir?

Güncellemeler:
link ve link

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bu 6sliler her puan kaybından sonra ya federasyonumuza ya da hükümetimize saldırıyorlar erciyesi yendik diye bu kadar ağlıyorlarsa onları yendiğimiz zaman ne yaparlar bilemiyorum

0|2
    0|1
    • geçen seneki toratorun yaptıklarını aykut yapsa ne derlerdi acaba =)))

• Şampiyon olacağız diye korkudan ölüyorlar geçen sene 60 a yakın maç yaptık 3 kulvarda mücadele ettik kadromuzda dardı ama bu sene sadece ligi odaklandık 6sliler avrupadan men edildik diye sevindiklerine pişman olacaklar

• aynen,bunlar kadar iki yüzlü başka taraftar grubu yoktur,iki senedir şampiyon oluyorlar hala lig temiz değil,fenerasyon vs vs saçma sapan şey sölüyorlar,gerçi kendileride kendi dediklerine inanmıyor maksat karalamak.

Kızlar Ne Diyor 3

• ne kadar da olsa iyiydi be fatih hoca kötü oldu gidişi.heleki sezon başında.

0|0
    0|0
  • Sacma sapan konusma Gizli...

Dövüp -Korkutup ne demel ya. Normale gore biraz fazla agresifti İmparator o kadar..

Ayrıca taraftar destegi her zaman hakemler uzerinde etkili olmustur.. Kilit nokta taraftar

0|2
    0|1
    • geçen sene bütün türkiye gördü arenada nasıl maçları kazandıgınızı,normalinden biraz fazla agresifmiydi çok güldürdün beni =) merak ediyorum terim fenerin hocası olsa yine aynı düşünürmüydün.

• Hesabı patlatıp kaçarsam şaşma skdfkjlds

• Bi tane 200'lük banknotun üstüne yazarım artık bilgileri ksdfjkdlsglk

• fatih terim haksızlığa karşı sinirlendi ayrıca hekem makemde dövmedi ne kadar fasatsınız

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Her zaman diyorum bir insan bilmediği anlamadı konu hakkında konuşmamalı diye Fatih Terim geçen sene o hareketlerinin karşılığında tribüne yollanmadımı?Takım teknik direktör olmadan çıktı maçlara bu Galatasaray için dezavantaj değilmi?Aziz Yıldırım gibi soyunma odasınımı bastı Fatih Terim?Ya da gidip masa başında maçlarımı satın aldı?

1|2
    0|0
  • link

link

link

ne demiş aziz başkan; link .

0|0
    0|0
  • mantıklı başladı soru ortalarında beyin uçtu gitti bende öyle cevap veriyim sana bir poh olmaz rahat ol

1|0
    0|0
    • Karşıyakalıyım güzel kardeşim Terim herkesin gönlüne taht kurmuş bu ülkede

• herkesin gönlündemi ahahaha =)))))) güldürdün çocuk

• Mancini çok defansif ya,oynanan oyundan memnunum dedi bunun neresi güzeldi :/

1|0
    0|0
    • İtalyan futbolu :/ Olsun defansımız sıkıntydı zaten orası bir toparlansın da bi.

• Ahah ne bicim organize olmussun len aferin :)) Bol kazanclar..

Sitenin eski kulagı kesiklerindenim bende kurdu olduk artık asd

• @soran yeter bro ya,sağlık olsun boşver :(((888

• aynen geçen seneki maçları hatırlıyoruz bknz orduspor maçı

0|0
    0|0
  • elemanın olmaması yüzde yüz etkiler çünkü terim dışında başarıları yok. en iyi dönemleri hep terimli dönemleri

0|0
    0|0
  • pek etkilemeyecek gibi

0|0
    0|0
  • Mancini gs ye göre değildi zaten

0|0
    0|0
  • 12 numara org ks'de hesap açmış. :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...