Fotoğrafını paylaş,tipine bakıp karakterini yorumlayalım. Ne dersin?

Bende bir gram yürek olmadığı için kendi fotoğrafımı koyamayacağım elbette. Ama aranızda özgüven sahibi, yerinde duramayan kurtlu kişilikler varsa fotoğrafını paylaşsın, biz de tipine bakıp nasıl bir karakter gördüğümüzü açıksözlülükle söyleyelim. Hakaretvari, tacizkar cevapların kaldırılacağını da peşinen hatırlatayım. Ne diyorsunuz,var mısınız?

Güncellemeler:
arkadaşlar güncellemek istemezdim ama hatırlatmak istiyorum, bu sadece eğlence amaçlı. işe çoğunlukla komik tarafından bakmaya çalışacağız.alınmak,ciddiye almak yok.
dışarıdaydım yeni geldim, hemen sıradan başlıyorum arkadaşlar :)

0|1
22|41

En İyi Erkek Görüşü

• hee lmanyak`da vardi eskiden fotograftan karakter tahlili :P bu arada bende sendenim demekki yurek yok degil de resim yok :P ayrica bizim hatun kisi yakalarsa oyar :D

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

• link al yarım yüzüm :D :D

0|2
    0|0
  • peki ben? :) link

0|1
    0|0
    • annesiyle arası süper, evin prenses kızı. saçsaça başbaşa kız kavgalarına girişmiş, hep aşık olduğunu zanneden ama hiç aşık olmamış kız modeli. her tartışmanın haklısı, özgüven sahibi bir bünye. konuşurken arasıra bebek taklidi yapmasa daha iyi olacak.

• haha annesiyle arası süper, gerisi olmamış. yinede ellerine sağlık :) bugüne kadar 1kere aşık oldum hala beraberiz. evin büyük kızı olduğum için büyün ev işlerini yapan benim. kavgalara hiç girmişlipüm yok, çok utangaçım. özgüven 0. hah işte bebek taklidi yapan kızları döverim ben :)

• amortiyle yetineceğim o zaman :) teşekkürler katıldığın için.

• benide yorumlasa :D canim skldi azcik guliyim asdfgj (fotograflar kisminin icinde fotografim )

0|2
    1|0
    • el desteği olmadan kafa dik durmadığına göre her şeyi onaylayan,sürekli kafa sallamaktan boyun ayarları bozulmuş insan :) güzel olduğunun farkında ve kendinden emin görünse de aşık olduğu zaman salya sümük ağlayacak aşırı duygusal karakter. düğün ortamlarına ve benzeri davetlere bayılır. bebekleri ve kedileri çok sever, anaç ama biraz da saf kişilik.

• fena bir tahmin olmamış demek :) katıldığın için teşekkürler.

• Aynen :D rica ederim :)

• sen zaten koymussun resmını :)

2|4
    5|4
    • çok terbiyesizlik yaptığının farkında mısın?

• Kendini ne sanıyosun sen ? Sana burda laf sayarım ama ona bile layık değilsin ...

• allah allah nıye bukadar buyuk tepkı verıyorsunuz kı kendıde o hyvanı sevmese nıye koysun resmını hem o alınmıyo sız nıye alınıyorsunuz ?

• Tespitten daha çok abazan avı temasında bir başlık olmuş sanki.

Dışı sizi, içi beni yakar.

Soğuk nevale tipli, özünde de soğuk nevale olan bir kartolozun tekiyim...

2|1
    3|1
    • aman estağfurullah. biraz eğlenmekten başka hiçbir niyetim yok.

• Oyhş keyfim yerine geldi. Negzel şeyler kobuşuluyomuş hakkımda <3 titreyerek boşalıcam bir sn

• Sivo olsa ağzıma vulcan selamı ile tokat atardı. Çok özledim şakirti ya <3

• " ben de istiyoooom " derim, o zaman buyur beter amca ^.^

link

0|2
    0|0
    • biraz cadı,kendinden emin,utangaç ve utanınca yanakları kızaran bir tipsin yalan söyleyemeyecek modellerdensin bence :)

• rrrr, o kapının arkasında ne leşlerim, baldan pekmezden yumurtadan da ne biçim zulalarım var benim! var mı benden şampuanı? yok. o halde saygılarımı sunarım size efenim. falcılık yönünüze ayrıca hayran kaldığımı belirtmeden edemeyeceğim. bu işten iyi kırarsın bence beter falcı amca :p

• bluedreams, sana da hem teşekkürlerimi hem de teessüflerimi sunuyorum buradan.

• Benim profilide yorumla ;p

0|1
    0|0
    • fotoğraflarda sürekli yüzünü gizlediğine göre ya kanun kaçağısın,ya da hısım akraba seni buralarda görecek diye aşırı tırsıyorsun. kararsız,kendinden emin olamayan, bir yandan çok tutkulu,delice coşmak isteyen ama bir yandan durgun,donuk yapı.

• cabukkk! karakterimi soylerin bana:D

0|2
    0|2
    • Belirli prensipleri olan birisin.

Yavşamak ve sululuk sana göre değil

• Özgüven sahibi, akıllı mantıklı bir kız izlenimi veriyor. Güzellik :8/10

• yapim asamasinda

• Sırtımı yorumlayınız asdfhj

2|1
    3|2
  • dur bn-ende senin koyduğun bu resme yorum yapayım: çok pis bir hayvansın

2|0
    1|1
  • Panpa Çabuk Anliz Edin Bekliyorum www.koomik.com/komik_media/media8/komikresim/komik_resim_1307890153.jpg

0|1
    1|2
  • bn senin tipini çok merak ettim ya bir link atsana bende yorum yapayım

0|1
    1|1
  • bizide yorumla haciiiii

0|0
    0|0
  • peki ben nasıl biriyim :):)

0|1
    3|1
    • fotoğrafım tam da net olmasın da yüzümdeki kusurlar kendini beli etmesin düşüncesindeki uyanık kişilik. güzelliğine hayran,düzenli cilt bakımı yapar, "annee rimelimi nereye kaldırdın" diye sinir krizi geçirir, erkekleri oynatmayı sever. kararlı,disiplinli olduğu kadar randevularına hep geç gider.

• katıldığın için teşekkürler :)

• harıka otesısın:)

• Çirkiniz napalim kaderimiz bu ://

0|1
    0|0
  • Kendi resmimi koyardım ama burası yıkılır diye koymuyorum :P şaka şaka kendini beğenmiş biri değilim ama malesef resim koyamadım :/

0|0
    0|0
  • peki benn? :))

0|0
    1|0
  • tipe bakinca karakter belli mi oluyo ?

0|1
    0|2
    • Atarlı, sinirli, agresif...

• Bir fotoğraf bin şey anlatır. ;)

• Evet tipe bakınca karakter anlaşılır aşağı yukarı. İnsan sarraflığı bu oluyor. :)

• profilde fotoğrafım var benide yorumla bakim :D

0|0
    0|0
  • İmam cemaat işi bu işler :) Soran resim koymazsa cevaplayan da koymaz ödeşilir:)

0|0
    1|2
  • hahahahahah önce sen kendi fotonu koysana ewladm

0|0
    0|1

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 40

• link

benide yorumlayın benide benide

3|0
    0|2
  • Profil fotoğrafım bana ait...

0|1
    0|0
    • black metal'e ,death metal'e gönül verdikten sonra serdar ortaç dinlemeye başlayınca "bari bıyıklar ziyan olmasın abi" diyerek ülkücü görüşe sardırmış civanmert kişi. bitirim ve pratik çözümler üreten insan, tersi çok çok pis, zıt gitmemek lazım. sert görünür ama ortada kimse yokken gizli gizli kedi sever, süt içirir. kafası çalışan ama çevresiyle uyumsuz adem oğlu.

• Eğlence mi? :((( Oysa ben CV'me eklemeyi düşünüyordum :(((

• merak etme o zaman. referanslar kısmına beteradam da yazabilirsin :)

• 0|1
    0|0
    • çok kolay kandırılacak,boş senete imza attırılacak saf ve iyi kalpli bir arkadaş. hafif pelteklik var. o kadar duygusal ve hassas ki ilişkiler bünyesine ağır geliyor. birkaç kazık yiyince aklı başına gelecek merhamet dolu genç.

• Nerden bildin lan. :D

• hiç mi tutmadı :)

• 0|1
    0|0
    • işi gücü kavga,hırgür :) sevgilisine kırmızı gül alır, maço ve aşırı kıskançtır. aileyle ara bozuk, kankalarla muhabbet o biçim. bir dönem çok pis akmış ortamlarda ama yaş geçtikçe hayat telaşları başlamış.

• Benim? Resimlerimde tam yüz resmimi koyuyorum yorumla pls...

0|1
    0|0
    • tarzını ararken coştukça coşmuş,ama bir türlü kendisine ne yakıştığını bulamamış. eskiden çok kavgacı bir tipi varken sonradan işi hippiliğe vermiş, kaygısız, tv hastası tip. belli ki lisede kopyanın tillahını o çekmiş. tutarsız gelgitleri olan,delişmen ve sevgiye aç görünümlü insan evladı. acil manita lazım buna.

• estağfurullah, öyle düşünme sakın. gırgır bu.

• :D tabi ya aklımdan bile geçmedi ;)

• inş tipe göre ücret alınmıyordur o.O

0|1
    0|0
    • dur buğulu bir fotoğraf koyayım da şu sert havam gitsin,maitaların aklını alayım halleri :) kaş,bıyık ve sakaldaki uyum dengeli kişiliğin ipuçlarını veriyor.bir adama tek bir şans verir,ikincide siler. kızlardan çok çekmiş, umutsuz aşık tipi. tertipli, tutumlu,lider ruhlu.

• manitaların aklını alayım halleri hariç diğerlerinin tutan olasılıkları yüksek :D senden falcı olur bir de lider ruhlu 2 yanlış çok iyi :D

• sevindim, katıldığın için teşekkürler :)

• bilimsel bir çalısma olsaydı kendımı seve seve feda ederdım ama şimdi geyıklere malzeme olmayalım..:P

2|1
    0|1
  • Yorum atsam mı atmasam mı bilemedim :D

0|1
    0|0
    • gözler hafifçe kısılmış,hafif tebessüm edilmiş ki masum görüneyim,kızların aklını alayım düşüncesi. sinsi seniiiiiii :)))) biraz saf,biraz da anasının gözü bir genç adam bu :)

• Vaaaay :D

• foto zaten profılde mevcut ama tipe bakıp karakter yorumlamak onyargıdan baska bir sey degıl bence

2|0
    0|2
    • Bencede !

• ciddiye alsam yorumla derdım zaten benden sana tavsiye ınsanlar hakkında yorum yapmadan once kendını gelıstır

• teşekkür ederim tavsiyen için,zaman ayırdın çok sağol.

• Söyle abi :D

0|1
    0|0
    • gözlerin altındaki derin morluk yine bize xhamster'lı geceleri hatırlatıyor. duygusal ve saf olduğu kadar manita ortamlarını da kovalayan kişi. gözlerden çapkın mı romantik mi tam kestiremediğim genel bir tutarsızlık seziliyor. dengesizlik bünyeye hakim olmuş olabilir.

• teşekkürler katıldığın için :)

• Rica ederim efendim ne demek, ben teşekkür ederim :D

• "Bahim, vallaaa gerizekalı" demenden korkuyorum... :)

0|1
    1|0
    • üç fotoğrafta üç farklı bir yüz şekli görsek de ifadedeki hınzır ve sinsi gülümseme hiç değişmiyor :)) suya götürür,susuz getiririm dercesine bir uyanıklık çehreye sinmiş. geveze, şakacı, hırsları olmayan sıcakkanlı tip. arkadaş ortamında sevilir ama işin kötü tarafı arkadaş ortamı hep sap dolu, bir tane bile kız yok.

• Dürüstce yorumlayin gençler.

0|1
    0|0
    • engin altan düzyatan' a benzerliğinden prim yapmaya çalışan varlıklı aile çocuğu. ileride babasının işini yapacak. başkalarının hakkına saygılı,merhametli. tarz ve kişilik sahibi biri olabilir ileride ama şu anda inceden bir saflık var,kızlar bir yandan yüz verip sonra da üzerler bunu.

• Ilk defa benzetildim engin altan yok hocam nasib olursa okulumu bitirip kendi mesleğim üzerine caliscam diğerleri icin bişey diyemem :)

• bide bana yorum at aga sana zahmet.

0|1
    0|0
    • zeki, tevazu ile kibir arasında gidip gelen,bir yandan entelektüel görünüp diğer taraftan geceleri "madem tarkan'a benziyorum dansını da birazcık öğreneyim ehe ehe" diye kafayı sağa sola oynatıp figür çalışan gizemli kişilik. çocukken annesi saçlarını ıslatıp ıslatıp tararmış belli ki, gençlik çağına gelince isyan edip koyvermiş saçları.

• maksat eğlence olsun :) ama yorumlarda beni yalnız bırakmayın sadece ben yorumlamayayım...

• valla bu konuda yorum benim beceremediğim kabileyetim olmayan bir konu olduğu için okumak daha keyifli :)

• aha tip bu :D What are you thinking :D

0|1
    0|0
    • küçükken ya yeterince sevgi görmemiş, ya da sevgiye doymamış iç dünyası hüzünlü,kendini yalnız hisseden ama çok içine kapanmadan hayat mücadelesine devam eden duygusal kişilik. aklı sürekli falanca kızın kendisinden hoşlanıp hoşlanmadığındadır, bir türlü emin olamaz,güvenmek ister ama güvensizdir. herkes tarafından sevilmek isteyen,dost canlısı ve saf insan. maddi hırsları yok, sakin olmasına rağmen bir anda öfkelenip parlayabilir.ailede huzursuz,kankalarla mutlu.güzel şiir yazma potansiyeli var

• Küçükken yeterince sevgi gördüm hatta fazlasıyla, iç dünyam kesinlikle hüzünlü değil yaşama sevinci bol olan bir kişiyim :D kendimi yanlız hissetmem pek mümkün olmuyor, sağolsunlar :D aklıme en takmadığım şeydir bir kızın benden hoşlanıp hoşlanmadığı, her insan sevilmek ister ama bir çabam veya takıntım yok seven sever sevmeyen sevmez :D pek saf olduğumda söylenemez, paraya değer vermem ama maddi hırslarım var, ailemle huzurum yerinde,

geri kalanlar doğru :D

tipime uygun biri değilim demekki :)

• Teşekkürler, zaman ayırıp tipimi analiz ettiğin için :)

• Yorumla panpa. + şuku sana..

0|1
    0|0
    • zayıflığına bakılırsa ya çok sevişgensin,ya da azılı mastürbatörsün. yalnız bir yerde banka soygunu filan yapılırsa o mıntıkadan hemen uzak dur, direktman senden şüphelenirler. öyle bir halin var. hafif kavisli kaşlar,kısık gözler tilkice bir zeka belirtisi. bir taraftan da umursamaz tavırlar filan görünüyor ama peder sigara içtiğini fark ettiği anda bütün bu haller değişecek tabii.

• :D Neredeyse 9 yıldır sigara içerim. Bunu -4-5 yılını peder biliyor. :)

• Her türlü Cevoo, profil foto sahsima aittir. Az sacliyim kafadan ben kendime kel diyiim huhuuu :)))

0|1
    0|0
    • tam bir "el işte göz oynaşta" adamı. eğlenceden başka bir şey bilmez, tutkulu,kavgacı,huzursuz. güney sahilleri ve rus hatunları ondan sorulur.

• beni de yorumlayın la :D

0|0
    0|0
    • gözler ne kadar masumane baksa da çenenin yılıklığı sinsi karakteri hemen ortaya çıkarıyor :) yine bir küpe taksam mı takmasam mı huzursuzluğu görüyoruz,gözaltı torbaları xhamster'da geçirilen uykusuz gecelerin habercisi. ama yine de bakışlarda bir olgunluk seziliyor, arkadaş ortamında sevilen,her şeye rağmen güvenilen bir tip. ama o arkadaşların toyluğu bu tabii :)) ortamlarda azıp azıp nedense bir anda durulan,evlenip yuva kurmak istiyorum abi ben diye tutturan insan modeli.

• bende bişey diyecen sandım ya cevaplarımıza bakıp ordki şeyleri buraya yazıyosun. falcılar sahtekar derlerdiya doğruymuş

• hahahha :) işim gücüm yok bir de cevaplara mı bakıcam tek tek? işin şamatasındayız zaten, ciddiye alma fazla :)

• varım arkadaş :D

0|1
    0|0
    • küçük,kapalı,sıkı dudaklar ketum kişiliği ele veriyor. iyi sır saklar ama bencillik var biraz. tutku,ihtiraslı ve hırslı kişilik.maddi durumlar fena değil,özel okulda okunmuş.

• geveze sayılabilicek düzeydim.özel okulda tutmadı :D.hırslıyım evet :)

• teşekkürler :)

• fotom var profilimde bekliyorum :D

0|1
    0|0
  • bana da bir şey söyle o zaman :)

0|1
    0|0
    • genç yuppi. özgüven dolu,kariyer aşkıyla yanıp tutuşan, ciddi,hırslı,asabi,titiz,hijyen takıntılı, babasıyla kanka gibi olan,aile içinde bolca pohpohlanan biri. ama evlenince karısına çok çektirecek.

• masalllah hepsi doğru :)

• değirmende ağartmadık biz bu sakalı :)

• Ben de varım. Link olarak koycam ama, nasıl olcak ?

0|1
    0|0
    • maksat eğlence olsun, geyik muhabbeti nihayetinde. profiline koy istersen oradan bakalım.

• onu kızlara sor valla,ben ne desem boş.

• tamam öptüm by

• modum yorumla beni kırayım belini :)9:((:8:9:8

0|1
    0|0
    • insanlara tepeden bakmayı seven, egosu çok yüksek, kendini çok zeki bulan, kızlarla arası iyi, avare tip. ama hırkayı annaneye ördürmüş, para yok :)

• Benim bir fotoğraf koyasım var ama.

0|0
    0|1
  • Allah derim

0|0
    0|0
  • Ben varım ama resmim yok suratsızım ben

0|0
    0|0
  • bula bula domuz resmini mi koydun sen

0|0
    0|1
  • o ifrenc resmi neden koyuyorsunuz anlamıyorum

0|0
    0|1
  • Normalde tipim nasıl desen soru kaldırılır la.

0|0
    0|1
  • banada bak bakim

0|0
    0|0
  • Biriside şeyini çekip yüklerse ne olacak çok merak ederim doğrusu.

0|0
    1|1
  • Erkekler Devam
    10
Yükleniyor...