Birini seviyorsunuz ancak o yakın arkadaşınızı seviyor.

Evet arkadaşlar soru belli mesela birini seviyorsunuz ancak o yakın bir arkadaşınızı seviyor bu durumda ne yaparsınız?

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• Benim başıma geldi.

1- Platonik aşık olduğum kişi (Sedat) en yakın arkadaşıma (Serpil) çıkma teklifi etti. (üstelik ona hoşlandığımı söylemiştim.)

2- Serpil gelip bana ne cavap vereceğini sordu.

3- Ben Serpil'in ne mal olduğunu bildiğim için kabul etmesini söyledim.

4- Serpil'in bir sevgilisi vardı zaten. (iki kişiyle aynı anda beraber oldu ve çok rahattı)

5- Sedat ve Serpil'in birlikte olduğu süre içinde çok acı çektim.

6- Serpil'in sevgilisi (Vedat)'ın durumu öğrenmesini sağladım.

7- Herşey ortaya çıkınca Sedat, Serpil ve Vedat acı çeken taraf oldu.

8- Bende platonik aşkının mutlu olması için ondan vazgeçip hoşlandığı kızla arasını yapan masum seven oldum. Nihahah.

Rapor sonuç:

*Vedat'ın suçu yoktu ama böyle bir kızın haketmediği, saf bir sevgiye sahipti.

*Sedat'la sevgili olma olasılığını bir an bile düşündüğü için Serpil'den...

*Sırf beni beğenmediği için canımı yakmak amacıyla en yakın arkadaşımla

beraber olduğu için Sedat'tan... İntikan almış oldum.

Kazanan: Adalet dolu intikam planım. :)

0|1
    0|0
    • Arkadaş kazığı bu olsa gerek :D

• Aslında haklısın Vedat'ıda kurtarmış oldun Sedat'tanda intikamını aldın :D (İmla kuralları ile imtihanım :( )

• Yıllar sonra gelen soru (:D) : Vedat'ın öğrenmesini nasıl sağladın? (Çok özelse açıklamana gerek yok. Banada böyle bir kaç teknik lazımda :D )

Kızlar Ne Diyor 8

• Başımdan şöyle bir olay geçti yıllar önce.. Oğlanın biri çok seviyordu beni vazgeçemiyordu kısaca anlatamayacak kadar herşeye katlanmıştı ama ben sevemiyordum ona dair içimde hiç birşey yoktu. Ama yinede o üzülmesin diye beraber olmuştum çocuk aklı işte. Onun erkek arkadaşı da beni seviyordu ne kadar söylemese ben anlıyordum erkek arkadaşıyla kendisi çok samimi kanka, dost. Ama kankası bana asla açılamadı söyleyemedi. Biz ayrıldık aradan 5 yıl geçti. Kankası ile konuşmaya başladık. Derken açıldı. Tabi bende ona karşı boş değildim gönül işte. Zaman diye bişey var anayıda unutturuyor babayı da. Gitmiş söylemiş ona karşı içimde bişeyler var demiş kankası da beraber olabilirsiniz ben artık unuttum gömdüm gitti onu demiş sorun oluşmadı. Eğer gerçekten seviyorsan zamana bırak.

0|1
    0|0
  • Aklımdan çıkarmak unutmak için uğraşırım ondan bana hayır gelmeyeceğini bilirim.

0|1
    0|0
  • aynısı benim başımada gelmişti. bu durumda hiç bişey yapamazsın

0|1
    0|0
    • İnsan kötü oluyor...

• insan kötü oluyr ama benimki iyi bitti :) sonradan o çocuk gelip bana teklif etti ve halada seviyor bu sefer ben ona yüz vermiyorum :)

• Senin adına sevindim :)

• gizli severim onu yine sonra zamanla unuturum

0|1
    0|0
  • Berbat bı hıs yorumsuz..

0|1
    0|0
  • kimi severse sevsin banane başkasını bulurum

0|0
    0|0
  • Yakın arkadaşıma kötülerim adamı:)

0|0
    0|0
    • Başardın diyelim. Adamla sevgilide oldunuz ancak arkadaşın bir süre sonra farkedecek ve hai şöyleydi hani böyleydi demeyecekmi?

• biraz empati kurun aynısı başınıza gelse sana biri sevdiğini kötülese :D

• farklı göstermiş kendini iyi biriymiş aslında dersin çıkarsın işin içinden

• eski sevgilimin eski kankamla evlendiği şu günlerdeki hislerimi mi soruyorsun :D :D ben unuttuğum için umursamadım ama öyle bir durum varsa arkadaşıma söylerdim sende hoşlanıyomusun diye.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Üzülürsün dostum. Vazgeç bu sevdadan ve arkadaş olarak kal.

0|1
    0|0
  • en iyisi zamana bırakmak :) uyanıklık yapma bence

0|0
    0|0
  • yakin arkadasimi ortadan kaldiririm :P

0|0
    0|0
    • Tamam yarın bıçak ile dışarı çıkıyım en iyisi :)

• dun bu konu yuzunden iki dostum birbirine girdi birbirlerini yiyeceklerine kizin kasar oldugunu anlasalar sorun cozulecekte ikiside embesil iste

0|0
    0|0
Yükleniyor...