Patronumun doğumgünü???

patronum bayan ve doğumgünü yaklaşıyor. kendisi zaten beni çok tahrik ediyor ve bu duyguların karşılıklı olduğunu düşünüyorum ya da yanılıyorum pek emin değilim o yüzden ne yapacağımı bilmiyorum. Doğum gününü bana söyledi acaba bir hediye falan alsammı, iş yerinde böyle bir şey nasıl karşılanır heleki patrona karşı? ne yapsam bilmiyorumki. Karıya bitiyorum zaten ama işte o patron ben eleman amk nasıl olcak bu iş hele bir yardım edin :D

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum sen kafaya koymuşsun o hatunun senden kurtuluşu yok ...

0|1
    0|0
    • aynen sen anladın beni su akar yolunu bulur ama işte kabak tadı verdi suyun aktığını kimse görmemeli

• dostum saol ben gazla çalışan birisi olduğum için gerekli gazı aldım senden o iş bitti farzet

• Gaza yeni zam gelecekmiş zam gelmeden deponu full lemen iyi oldu :) ama dikkatli harca gazı boşa gitmesini istemem ...

Kızlar Ne Diyor 1

• hediye alma ama işyerindekilere söyle beraber bir pasta alın veya kutlama gibi bişey yapın.

0|0
    0|0
    • yok ya biraz hırbo buranın çalışanları hiç bir sosyal aktivite yok. bide anlarsın ya ayartmalıyım bunu ben

Erkekler Ne Diyor 3

• sen al bir hediye bişey olmaz..çiçek neim al..patron eleman bunnar hikaye insanlık şahane..

0|0
    0|0
    • gardaş biliyorum şahanede yani aile şirketi biliyonmu sıkıntı yani ve çalışanlarda hırt biraz

• hade bakalım...dikkatli ol ama..

• aynen orospı karı gibi herkes çuval gibi ağız var millette ama bununda üstünden geliriz evelallah

• guzl bır dolma kalem al ve içine ufak bır not en iyi anılarını ve mutluluklarını paylasagın bır sırdas bu kalem olsun gerısını sen yaz ufak bır tıyo

0|0
    0|0
  • hediyeyi mesai saatinde verme

olayı anlar zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...