Abi insanlar neden ön yargılı?

İnsanlar neden ön yargılı, çocu bencil.. bu acımasız bencillerin yanında farkında olmadan duranlarımız (sen-ben-o-biz ve ya hepimiz) neden bizde onların yanında kötü duruyoruz neden ınsanlar gercek yuzlerını gostermıyolar madem iyi davranıyolar özünde kötü biri yaptıgı davranısın ıyı oldugunu bılıyosa neden karsısındakine gercekten ıyı olmuyo neden dünya nın suyu cıkmaya basladı? geçen yarım saat önce bir haber okudum kadın 34 yasında ogretmen okula gıdıyo sonra bayram tatılıne gıdıyo.. gidiyo ama nasıl gdiyo 2 aylık bebegını evde bırakıpta 9 gun boyunca bırakıp tatıle gıdıyo VE O IKI AYLIK BEBEK ÖLÜYO BU NEBICIM BI INSANLIK? BAKMICAKSAN BANA VER ABİ BEN BAKIYIM

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• öncelıkle bence ılkokullarda çocuklarımıza empati kurma nedır dıye ders verılmelı sahsı dusuncem bu sonra once sen ben o bız hepımız kendımızı gelıştırmek zorundayız kötulukde ıyılıkde görecelı bı kavram olmaya basladı senın anlattığın durumu haberı bende okudum evet bıze gore cok ters sacma bı durum ama o anneye gore gayet doğal once eğitim bence gereklı olan o

0|0
    0|0
    • okumuş insan bile hata yapabılıyo okumuş olsada bişi değişmiyo hani biz insanları n gözünde okumuş ınsan cok ıyıdır bılgılıdır cahıl degıldır varya... o iş yalan. içinde insanlık yok ıse anlamıda yok empati önemli çook çoook

• yok ya ne kotusu bı yorumda daha fazla ne kousulabılrıkı kardesım :))) bazı seylerı acıkda yazıp herkesın gormesını ıstemem herkes bır dusunceye sahıp senıde benıde yargılasınlar ısteem ondan ok kendıne cok ıyı bak...

• mesele insan olmak. insaınımız da artık hoşgörü ve saygı yok.

0|0
    0|0
  • ne kadar ayıp,yapma ASUMAN ,kalbımı kırdın,yap bır pansuman

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bunu normal bir insan yapamaz, insan diyorum cunku anne olma hissini yasamamis. Lohusa sendromu, cogu kisi bu sendromu yasayip bebegini bile oldurmeye calismistir bu asamada.

Hastalik oalrak bakilmali bunlara, kisilikten bagimsizdir ve tedavi edilmelidir. Ayni bicimde hayvanlara veya bitkilere kiyabilen insanlar da hastadir.

0|0
    0|0
    • ne biçim bişi aklım almıyo acıyorum sadece o kucucuk bebege öyle bı annenın evladı oldu ben bıle oturup agladım bu ınsansı bır davranıs degıl lohusalık denen o şey.. insan isterse aaşar bunları çook kötü güzelim bebek daha yeni açtı gozlerını dunyaya ve öldü

• Acıyorum sadece elimden bısı gelmıyo keske oyle bı annenın evladı olmasaydı

• dediğim gbi okumuş insan bıle cahıl akılsız olabılıyo ama toplumumuzda SONUCTA -OKUMUŞŞ-

Yükleniyor...