Kapat

Beşiktaş lige çok iyi başladı 4x4 yapmıştı 5.haftadan sonra garipleştiler neden böyle oldu?

5.hafta galatasaray maçıyla birlikte 8 puan kaybetti hatta şampiyon olur diye aklımdan geçmedi değil

Güncellemeler:
galatasaray 11 fenerbahçe 5 puan kaybetti bunları da yazalım

0|0
618

En İyi Kız Görüşü

• Galatasaray'ımdan sonra Besiktası favori olarak görüyorum..

Oynadıkları oyunu begeniyorum Bilic cok iyi geldi Besiktasa..

1|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 18

• kesin bundada bizi suçlarlar alıştık artık 2.ligte mersin idmanyurdunun penaltısı verilmiyor suçlu biz oluyoruz :P

1|0
    0|0
    • maç bittikten sonra gol olmadı mı ama 22 saniye maç uzadı doğal olarak herkes bir şeyler düşünüyor

• gs bir carptı :)

kendinden gectiler :)

2|1
    0|0
  • bjk normal performansına döndü ilk haftalar çok istekli takım oyunu oynuyorlardı ama şimdi maç bitsede gitsek tavrındalar bu toraman ne zaman birileri ile kavga etse böle oluyor yıllardır göndermediler şu salağı takımdan takım içinde problemler var bence onları çözemezlerse böyle gider.

onu bırakta kopenhagı yenermiyiz maça gidiyormusun

1|0
    0|0
    • inşallah yeneriz maça gidemiyorum malesef ama kalbimiz yüreğimiz galatasarayla sen gidiyor musun?

• evet şimdi ulaştı biletler, uğurlu geliyorum ben gsa kesin kazanacaz:)

• galatasaray maçında çıkan olaylardan sonra takım psikolojik dağıldı

2|1
    0|0
  • Ligin en kaliteli oyununu beşiktaş oynuyo kaçıncı sırada olduğu önemli değil lig daha yeni başladı iyi oynadıktan sonra galibiyet şampiyonluk kendliğinden gelir

1|0
    0|0
  • Beşiktaş ideal 11'iyle Türkiye'de içerde dışarda maç kaybetmez.

Ama bu 11'den 1-2 kişibile eksik olduğu zaman takım çok değişiyor.

Mesela 5 haftadır oynamayan Oğuzhan Özyakup Beşiktaş'ta Fernades'ten sonraki en büyük hücum silahı.Gol yollarındaki sıkıntı Oğuzhan'ın olmamasından.

Dün Atiba ve Sivok gibi iki önemli kesici yoktu ve savunma açıklar verdi..Defans 4 lüsü ve 2 ön libero sağlamken Beşiktaş'ın kalecisi yere yatmadan maç bitiriyor..

1|0
    0|2
  • beşiktaşin her zaman ki hali yeni değil hangi teknik direktor gelirse gelsın ayni terane hep savunma diye bir zikkim yokki

1|0
    0|0
  • beşiktaşın her zamanki hali :(

3|0
    0|1
  • Drogba 2 tane çaktıktan sonra yok Aydınusdu yok Ünal Aysal dı derken futbol oynamayı unuttular ^^

1|1
    0|1
  • benzini bitmiş olabilir.

1|0
    0|0
  • Galasaray olarak biz yukarda olalımda yeter

1|0
    0|0
  • hocasız 3 maç geçirdiler kolay değil

0|0
    0|0
  • Elin yumruğunu yemeyince kendi yumruğunu balyoz zanneden bir Beşiktaş olayı. :)

0|0
    0|0
  • oğuzhanın ve atibanın olmayışı takımı bitirebiliyor bide fernandesin formsuzlugu tam anlamıyla dagıtıyor

0|0
    0|0
  • galatasaray 3 puan alsın diye beşiktaşı mahvettiler. 6alatasarayın her derbisi olaylı geçiyor

0|0
    0|1
    • hazırlanın beşiktaş size patlayacak korkun beşiktaştan öcünüz geliyor kadıköye

• son süper kupayı aldık neyinize güveniyorsunuz

• 14 yıldır 17 maçta yenilmediğimize güveniyoruz. ya siz? :))

• Galatasaray ın çekiciliğinden olabilir. :)

0|0
    0|0
  • Kalpleri Feth eden renkler; Sarı & Laci

0|0
    0|1
  • AKP İTLERİ FUTBOLUDA SİYASETE KARISTIRDI GEZİ OLAYLARINDA BEŞİKTASIN DESTEKLERİ OLDUGU İÇİN HATLA BUNLA İLGİLİ SES KAYDI BİLE VAR link

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• şampiyonluk için ayağa kalktılar drogba iki tokat çekti oturun bakim yerinize dedi :)

1|2
    0|2
  • beşiktaş bu sene şampiyon olamaz galatasaray malum o hiç olamaz bu sene şampiyon fenerbahçe olacak

1|0
    0|0
  • Bilic'in kulübede olması,taraftardan yoksun bir maçtı..

İlla ki psikolojik olarak etkilendiler fakat zaten bir cacık olmayacak onlardan..

O yüzden irdelemeye ihtiyaç duymuyorum fakat Almeida çıldırttı kendilerini

0|0
    0|0
  • sorma ya maalesef dunde 1 puan sadece hayır üstünüde oynamadık birşey diyemiyorum

0|0
    0|0
  • galatasaraylı olarak sevindim

1|1
    0|0
Yükleniyor...