Ya genelde sabah spor yapiyorum

bazi erkekler cok sportif oluyor dikkattimi cekiyor yani. Baya popolari var :D benimkinden bile daha yuvarlak ve tas gibi oluyor anam hahahaha... ben nasil öyle bir kalca edinebilirim diye sorsammi o kisilere hergün karsilasiyoruz bir kac kisiyle ?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bence sorma bak sana bir sey soyleyim ama bak her gun cikma p.tesi carsamba cumahaftanin 3 gunu sabah kosusuna cik ama normal kosma parmak uclarinda yavas yavas kos 1 km kadar yeterli git gel 1 defa. Bu kalca altindaki yaglarin erimesine ve kalcanin ortaya cikmasini saglar. Sonraki bos gunlerinde de lunch yap. Lunch yani eline dambil al adim at ve adim atarken dizini yere yaklastir kalk sonra kalk diger adimi at yine ayni sekilde yorulana kadar yap evinizin holunde. Kusursuz tas gibi kalca yapar ben oyle yaptim :D

0|0
    0|0
    • kac kglik dambil aliyimki?

• tamam tskler zaten kosuyorum :D

• Bak kosabilirsin ama parmak ucunda kosarsan farki anlarsin normal kosmadan cok farkli direk basenle baldirin uyusuyor ilk 3 gun sonra alisiyorsun

Erkekler Ne Diyor 5

• bisiklete bineceksin

0|0
    0|0
  • ucuz insan popoya, kaliteli insan beyne bakarmış

1|0
    0|0
    • hic dogru bir karsilastirma degil.hakaret ediyorsun suanda

• + verdim :)

• EyvAllah benden de sana 5 yıldız :)

• sorabilirsin ne varkibunda tuhaf karşılaşılacakbir konu değilbence bu!

0|0
    0|0
  • işte bir popo uzmanı

0|0
    0|0
  • Benim kide oylee kickboks yapiyorum belki ondandir sende dene

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Spor salonunda kalça çalışabilirsin evde olmaz

0|0
    0|0
  • erkeklere mi soracaksın ? yani hiç yakıştıramadım bir genç kıza sonra seni bozabilirler yavrum falan diye bence sorma utandırmasınlar sonra seni ben olsam sormam

0|0
    0|0
  • genetiktir belki sor yinede

0|0
    0|0
Yükleniyor...