Yaşamınızda değiştirmek istedıkleriniz

gecmışınızde yasadığıız karar verdığıız belkı o an yanlış veya pişmanlık duymayacağınızı hıssettığınız fakat ılerleyen zamanlarda verdığıız karadan dolayı pişman olduğuuz kararlar olmustur gecmısınızde neyı değiştirmek ısterdınız...

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• evliligimmmmm

0|1
    0|0
    • bu zor bı durum...

• baslarda bendede öyleydi tabi rahatsiz olurdum.. Utanirdim.. Kendimle yüzlestim.. Calisiyorum kendi parami kazaniyorum ayaklarimin üzerinde durmasini gayet iyi biliyorum..

• valla eli öpülecek ınsansın :)

azimli bır ınsan goruyorum karsımda helal olsun sıze

Kızlar Ne Diyor 5

• kendimi bştan başa değiştirmek isterdim,ruhumu benliğimi..ben olmak istemezdim.sevmiyorum kendimi.kendimi sevmediğim için insanları da sevmiyorum

0|1
    0|0
    • kendını sevmeyen kımseyı sevemez bu sızın elınızde muhakkak vardır sızı sız yapan guzel karakterlerınız belkıde hep farklı kötu alışkanlıklarını bakıyorsundur?

• Allah'a şükürler olsun ki pişman olacağım bir karar vermedim henüz:)umarım da vermem,

0|1
    0|0
  • Geçmişe dair pişmanlıklarım olmadı, hayıflanmak yarar getirmez, ders çıkarmak keyfinize kafidir...

İleriye yönelik değiştirmek istediklerim var...

Muhit, belki şehir değişimi dahi çok güzel olur...

0|0
    0|0
    • hayıflamak değilde uzuntulerımız değiştirmek ıstedıklerımız mutlaka olmuştur...

en basıt seydır o başka şehir başka ınsanlar bu gerçekten kolay zor gorunur ama kolaydır emıım bunu yaparsında nerede yasadığını bılmıyorum ama sanırım buyuk sehıre geleceksın :)

• Aynen o şekilde:)) İnşallah fırsat bulurum:))

• hersey senın elınde...

• keşke 5 yıl önceme dönebilsem ve üniversiteye gidebilseydim..yazık ki evlendim artık herşey için geç:(

0|0
    0|0
  • ortaokuldayken mahalleden bir erkek arkadaşı (ki normal b arkadaştı) annemler yokken eve çay içmeye çağırmıştım keşke yapmasaydım diyorum annem duyunca küçük bile olsam güveni sarsılmıştı. birde ilk öpüşmemi keşke o salakla yaşamasaydım. sırf öpüşünce sevgili olucaz sandığım ve adamdan hoşlndığımı sandığım için ilk öpüşmem gizli kapaklı bir arabada oldu :(

0|0
    0|0
    • anne guvenı önemlıdır bayanlar ıcın kötu bı durum olsa gerek...

• çok şükür artık evli barklı kadınım ama herşeyin ilkini kocamla yaşarken öpüşmenin de ilkini yaşamak isterdim.

• ne mutlu sana e azından hemen hemen herseyın ılkını senı hakeden ınsanla yasamıssın...

inanmak ıstedığın bırısıyle öpüşmüşsün okadar kendını bu konudada uzzmemlısın daıma mutlu kalasın :)

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...