Bir bilmecem var arkadaşlar

bizim ülkemizde neden hepimiz siyaset ve futbol konusunda çok bilgiliyiz diğer ülkelerde de bu durum böyle midir?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• alakasi yok bizim ulkemizde insanlarimiz her konuda cok bilgili.. bunu bu siteye takilmaya basladiktan sonra daha iyi anladim. hic bir konuda bilmiyorum diyenimiz yok. kadin hastaliklari sorularina bile masallah 50 erkek doktor titizliginde cevap verebiliyor.. bu digger ulkelerde boyle degildir... madem ornegi bu siteden verdik yine bu sitenin ingilizcesi olan kardes sitesine baktigimizda gunde 5-10 soru sorulurken bu sorularin cevaplari 1-2yi gecmez (:

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Siyasette bilgili olmayıp da, siyasi bir şeyler yazanlar o kadar komik duruyor ki...

0|0
    0|0
  • yaşam tarzları . onlara görede rugby, baseball , golf gibi sporlar önemlidir. ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bu konularda çok bilgili değiliz tam tersine herkes genelde bu konulara subjektif bakar ve tuttuğu takım/desteklediği siyasi parti/ideoloji ekseninde yorumlarda bulunur.Bizim farkımız herkesin bu konularda çok bilgili olması değil çok bilgili olduğunu sanıp ahkam kesmesi.

0|1
    0|0
    • benim belirtmek istediğim de bu konu zaten biz genel de her konuda bilgiliyiz burada bile bir soru sorulur alakasız insanlar bile kırk yıllık uzman gibi cevap veriyor.

• yapacak başka işimiz yok o yüzden

0|0
    0|0
Yükleniyor...