Şüphelerinizde haklı çıkar mısınız ? Yalanı nasıl anlarsınız ?

Şüphelerinizde haklı çıkar mısınız ? ve bir insanın size yalan konuştuğunu nasıl anlarsınız ?

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

• Sezgilerim çok güçlüdür şüphelerim de haklı da çıkarım.

Ancak öyle usta yalancılar gördüm ki ne sezgilerim yetti ne öngörüm ne aklım. Demek ki yalancının alnında yalancı yazmadıkça anlamıyormuşum...

Ben ne kadar güçlü sezgilere sahip olsam da o sezgiler profesyonel bir yalancının karşısında sür dökmüş kedi :)

0|1
    0|0
    • Ama er ya da geç pot kırıyorlar , yakalanıyorlar . Bak benim başımdan geçeni anlatayım ben sana . Benim eski kız arkadaşlarımdan birisi photoshopta ustaydı . Ondan ayrılmayayım diye sahte kanser raporları düzenleyip kandırdı beni aylarca . Paranoya yapıp rapordaki doktora ulaşmamla anladım yalan olduğunu . Kimin aklına gelirdiki böyle birşey ? :)

• eski deneyimlerin yenilere her zaman zararı vardır. Kimse kimseyi değil aslında herkes en fazla kendini kandırır. iyi geceler

• E tabi , harabe bir temelin üstüne güzel bir bina inşa etmek zor . İnşaatçı olduğum için en fazla böyle bir benzetme yapabildim :) sizede iyi geceler dilerim .

Kızlar Ne Diyor 9

• genelde haklı çıkarım

sezgilerim 6. hissim kuvvetlidir

yalanı da anlarım er ya da geç

nasıl anlarıma gelince bir şekilde hissediyorum aslında

bazen konuşmalarına, söylediklerine haline tavrına

vücut hareketlerine vs. de bakarım

0|1
    0|0
    • Peki araştırma gereği hisseder misin ?

• Ben zaten yalanını yakaladığım bir insana 2. bir şans bile tanımıyorum . Herkesin 1 şansı vardır güven konusunda bende . Sadece bazen hayatımıza yeni girecek olan insanlara karşıda güvensizlik yaratıyor bu eski tecrübeler tek kötü yanı o .

• aynen aynen

• yalan bilmemde insanlar konusunda genel olarak yanılmam

0|1
    0|0
  • Çevremde yalan konuşan insan yok ya da ben anlamıyorum,bilemedim..

0|1
    1|0
  • kuruntu yapmadıgım sürece yanılmam.6. his diyelim

0|1
    0|0
  • Bazen kendimi müneccim ermiş gibi hissediyorum bugüne kadar özellikle sevgilim hakkında ne hissetsem çıktı yalanlarını bile hislerime güvenerek patır patır döktürdüm.

0|1
    0|0
    • Bendensin o zaman . Kolay kolay paranoya yapmam ama bir insan hakkında paranoyaya tutulduysam %80 bu işin sonunda ya yalanını yakalıyorum ya ihanetini . Özellikle gönül işleri konusunda .

• Tabi orasıda öyle. Yaşayıp görücez ya da sezicez hissedicez mi dyim :D

• Evet normal sartlarda iyiyim bu konuda ama su sıralar sarısınlıgım tuttu hic bisi anlamyorum...

0|1
    0|0
  • yengeç burcuyum vede sezgilerim bu yüzden bütün burçlardan daha kuvvetli hemen hissederim

0|1
    1|0
  • aslında çok belli etmediği sürece anlamıorum ama bazı şeyler önüme geliyor gerçekler bir şekilde gösteriliyor yaradan tarafından

0|1
    0|0
  • Usta oldum artık şıp diye anlıyorum.

0|1
    0|0
    • Bendensin . Kolay kolay paranoya yapmam ama bir insan hakkında paranoyaya tutulduysam %80 bu işin sonunda ya yalanını yakalıyorum ya ihanetini .

• Yalancı insanlarla karşılaşa karşılaşa tecrübeleniyor insan...

• O yalancı insan çok yakın bir aile bireyiyse sonradan karşına çıkan hiçbir insanın seni kandırma şansı olmuyor . Belli bir yere kadar anca :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Övünmek gibi algılanmasın ama ticaretle uğraşınca farklı meziyetlerde bir çok insanı tanıyınca doğruyu yanlışı az cok gözünden anlar hale geliyorsunuz. Her daim yanınızda olan birinin yalanı yani doğru söylemediğini illaki değişik hareketlerden falan çakarsınız illaki.

Şüphelerimde bir çok kez haklı çıktım, ister istemez tespit ediyorsunuz bir yerden sonra

0|1
    0|0
  • yalancı yalan söyleyemeyene denir .söyleyen saten senden onu gecirmiştir.

yalan syleyemiyorsa bir insan saten yalancı olamaz

1|1
    0|0
    • Bunun ustaları var dostum . Benim eski kız arkadaşlarımdan birisi photoshopta ustaydı . Ondan ayrılmayayım diye sahte kanser raporları düzenleyip kandırdı beni aylarca . Paranoya yapıp rapordaki doktora ulaşmamla anladım yalan olduğunu . Yalancının mumu yatsıya kadar yanar sözü doğrudur inan bana . Her yalanın bir son kullanma tarihi var .

• hissederim sanki

0|1
    0|0
Yükleniyor...