Para = Mutluluk mu ? (Diğer bütün koşullar olumluyken) Açıklamayı okuyun

Sağlıklısınız, aileniz yaşıyor ve çook zenginsiniz. İnsan daha mutlu olmaz mı ?

Düşünsenize altınızda son model arabanız var, gelecek kaygınız yok, istediğiniz zaman yurt dışına gidiyorsunuz, kızlar kendileri geliyor paranız var diye, istediğiniz şeyi alıyorsunuz calvin klein, armani, tommy, lacoste vsvs.

Diğer bütün şartlar olumluyken (aile, sağlık) para = mutluluktur bence.

Güncellemeler:
Orta halliyim. Üniversite öğrencisi olmama rağmen aylık 1200-1300 lira harcıyorum, yurt dışına çıktım, evimiz arabamız var.

Ama benim arabam yok mesela, gelecek kaygım var, istediğim şeyi istediğim zaman alamıyorum, bir yerde 100 lira hesap bıraksam 1 hafta makarna yiyorum.

Çok merak ediyorum zenginlerin hayatını.
Zaten şu sözü felsefem yaptım ;

Maddi olarak senden daha kötü insanları ibret al, manevi olarak da senden daha iyi durumdaki insanları örnek al.

Ayrıca bir söz daha vardı ;

Baban zengin değilse bu senin suçun değil, ama çocuğun zengin değilse bu senin suçun.

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bizde bildiğin insanız merak edilcek bir şey yok..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bütün koşullar olumluyken mutluluktur tabii ki parasız yaşanmıyor ki...

0|0
    0|0
  • Kesinlikle değildir. Kızlar kendileri geliyorlar= sana değil paraya, etrafında olan hemen herkes suni seni değil paranı istiyor. Hayatta hiçbir şeyin özellikle de paranın garantisi yoktur. Para gitti mi etrafında olan meyve sinekleri de gider sen parayla mutlu olmayı öğrendiğin için boşluğa düşersin. Bu kadar basit.

İnsan daha iyisi için çalışırken sahip olduğuyla da mutlu olmayı bilmeli.

0|0
    0|0
    • tamam da kızlar paraya gelsin problem nerde ? işini gördükten sonra ne önemi var ?

• Alış veriş yaparsan mutlu oluyorsun, baban sana araba alırsa aşırı derecede mutlu oluyorsun, okudum evet... Merak ettiğin şeyleri de oku çalış kazan yaşa hedefin olsun. Bunları yaptığını görmek babanı çok çok daha mutlu eder.

• Kitap alirsam dedim yani 20 lira. Araba da ikinci eli 25.000 lira. Yani benim icin cok ucuk rakamlar degil. Cogu insan icinde ucuk degil.

Erkekler Ne Diyor 3

• Sahte mutluluk . Kızların gelmesinin tek sebebi para . Bu devirde araba bir ihtiyaç iyi kötü herkesin bir arabası olmalı ki oluyorda ufaktan . Ev desen kiradan kurtulmak güzel bir başlangıç . Huzurda varsa gerisi başarılı yatırımlarla gelir . Çok zengin olup mezara götürecek değiliz ya parayı .

0|0
    0|0
  • hayır para bir işe yaramıyor iyi olduğunu anlayabilecek kapasitede ki insanların sevgisi mutlu ediyor

0|0
    0|0
  • Zengin fakir sonunda gidilecek yer ayni

0|0
    0|0
    • züğürt tesellisi bunlar kardesim

• o kadar kolay değil. benim merak ettiğim zenginlik 100.000 liralık saat takmak, 1 trolyonluk arabaya binmek, Maldivlerde tatil yapmak vsvs. Yoksa TR'de aylık 5000 lira gelirin olsun yine zengin sayılırsın.

• Müteahhit ol ozamn

Yükleniyor...