Sizce en taraflı ve en tarafsız yorumcular kimler?

Ya tarafsız'ı geçin de şu aynı zamanda Habertürk'e yazan Sergen Yalçın kadar taraflı biri görmedim.

Acayip taraflı ya.Sizce de değil mi?

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• sadece trt spor'daki futbol keyfi programını izliyorum. ali ece ve yusuf kenan çalık'ın yorumları benim için önemli. bu ikisi tarafsız birde mehmet demirkol tarafsızdır. diğerlerinin hepsi ya taraflı ya da futboldan anlamıyorlar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Sergen beşiktaşlı zaten beşiktaş taraftarı ıcın yazıyor. taraflı olması normal, mesela tarafsız bir beşiktaşlı var, kaya çilingiroğlu oyle yorumlar yapıyorkı goren gs lı ya da fb lı sanar halıyle ne fb lıler ne gs lıler ne bjk lıler seviyor bu adamı. akp lı oldugunu her fırsatta bellı edıyor ama tutuğu takımı soylemeye korkuyor. korkak yorumcular yerıne basıretlı yorumcuları tercıh edıyorum bu yuzden sergen cok daha ıyıdır.

1|0
    0|1
  • sergen para derdinde işte

1|0
    0|0
  • Tarafsız mı arıyorsun? Kendi tuttukları takıma dahi laflarını söylemekten ASLA gocunmayan, gerçekten tarafsız olabilen 6 GERÇEK tarafsız isim sayayım sana o halde:

Mehmet Demirkol + Erman Toroğlu + Fuat Akdağ + Sergen Yalçın + Hıncal Uluç + Güntekin Onay

Rıdvan Dilmen de tarafsız konuşuyor aslında. Ancak Fenerbahçe sevgisini saklayamıyor, bu nedenle tarafsızlık rengini kaybediyor biraz.

1|0
    0|0
  • Mehmet Demirkol kadar iyi bir yorumcu görmedim.

Ömer Üründül'ün garip sesler dışında futbol bilgisi de çok yüksektir.

1|0
    0|0
  • Rıdvan Dilmen :)

1|0
    0|0
  • Ben Ö.Üründül hayranıyım,vuvuzeladan sonra

1|0
    0|0
  • hic biri değill

1|0
    0|0
  • yeteeer yıldırım demirören yeteeer yıldırım demirören

1|0
    0|0
  • rıdvan dilmen tam taraflı bir yavşak.. tarafsız olan gökhan demirkol

1|0
    0|0
  • sergen kadar doğru bildiğini söyleyen yorumcu azdır

1|0
    0|0
  • Tarafsız olarak Mehmet Demirkol kesinlikle . adam işi biliyo

Taraflı olarak da % 99 u öyle

1|0
    0|1
  • Mehmet Demirkol içlerinde en iyisi. Taraflı için en bulamadım o kadar çoklar ki

1|0
    0|0
  • Rasim Ozan hastasıym

1|0
    0|1
  • rıdvan dilmen taraflı.mehmet demirkol metin tekin tarafsız

1|0
    0|0
  • Sergen salağın teki sadece para kazanmaya bakıyolar yav ne takıyon bunlara sen

1|0
    0|0
  • oturup spor yorumcularını takip edecek kadar boş bir insan değilim :(

1|0
    0|1
  • Rasim Ozan Kütahyalı

1|0
    0|4
  • Ridvan Dilmen.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• evet katiliyorum, en nesnelini ise Ahmet Cakar olarak goruyorum, her lafinin basinda konusmanin nereye gidecegini her zaman kestirebiliyor, kelimelerini hep zekice seciyor, camia olarak fenerbahceme yatkinligi var ama hangi takim oldugu farketmiyor yorumlarinda her zaman nesnel davraniyor.

0|0
    1|0
    • Ahmet Çakar mı?

• Begenmeyebilirsin, yukarida erman toroglu diyener bile var. Sempatin olmayavilir ama adami brz izler cumlelerini yorumlarini nasil secerek yaptigina bakarsan bence oyumu hak ediyor.

• İnsanin bu saatte algi problemi olabiliyor, yanlis okumusum dikkat etmemisim, erman torogku ayrintimi gormezden gelirsin :))

• rtüke sikayet et.

1|0
    0|0
  • sergen yalçın medyaya oynar her zaman ortaya laf atar reyting alır

1|0
    0|0
Yükleniyor...