Deliler gibi aşıksınız ama asla olmayacağını biliyorsunuz, ne yaparsınız?

Diyelim ki kız tarafı olarak sırılsıklam aşıksınız. Ama neredeyse hiç ama hiç ihtimal yok. Mümkün değil, karşı taraf istemiyor. Ne yaparsınız? Unutmaya çalışırsanız ne şekilde unutursunuz?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Unutmak için hiçbişey yapmaman lazım tam olarak hiç birşey diğer türlü çabaladıkça daha çok batarsınn kafanı meşgul edicek şeyler bul yoksa 2 ayda unutucaksan bu 7 aya kadar uzar tek önemli nokta bu

0|0
    0|0
    • Evet çAbaladkça battım Hakikaten de. 5ay oldu resmen uğraştıkça da batıyorum iyi e

• Ona bakarsan ben hala ilk çıktığım kızı sokakta görünce yine kalp ritmim değişiyo profiline bakınca yine avuçlarım terliyo ona bakarsan bende unutmamış oluyorum. Ki 7 sene oldu yani ^_^

Onun üzerine olan dikkatini başka şeylerle dağıtmalısın evde oturarakta bu dikkat dağılmaz zaten

• Evet haklsn. Akşam 5e kadar zaten her gün çalışıyorum. Ama 5ten snrasını gel ban soı. Azap resmen :(

Erkekler Ne Diyor 9

• aşksa aşk ısrarcı olmaktır derim koşarım.hoşlantıysa bırakırım.

0|0
    0|0
    • Kesnlkle hoşlantı değil. Aşk sanırım bunun adı. Yada aşık olup olmadığımızı nasıl anlıyorduk?

• aşırı derecede bağlandıysan aşıksın demektir.

• platonik birini seviyorum ama bu iş olmaz o çooookkkkk güzel ben ise aynalara küsmüşüm :) :) :)

0|0
    0|0
  • olmuyosa zorlamıcaksın hem sen elma seviyorsun diye elma seni sevmek zorundamı

0|0
    0|0
  • asla pes etmeyeceksin :)

0|0
    0|0
  • Daha sık tuvalete giderim. (düşünmek için)

0|0
    0|0
  • düğmeye bas

0|0
    0|0
  • alkol al...

0|0
    1|0
    • gerizekalilarin kullandigi yontem alkoldur sakin ama sakin oyle bisey yapayim deme ! -1

• Ayrıldıktan sonra Bikere aynı ortamda denk geldik aynı masada oturduk. İkimizde alkollüydük veo çok sarhoştu. Beni hatırlayamadığını ve tanımadğını söyledi. O gün bugündür alkol ağzıma sürmüyorum

• amını herkese s1ktir zaten alışıksındır

0|0
    1|0
  • bilmiyorum malesef keşke unutsam :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hiç öyle aşık olmadım

0|0
    0|0
Yükleniyor...