Aykut kocaman olsaydı Fener Lider olur muydu ?

Aykut kocaman fenerbahçenin hala başında Fener Lider olur muydu ?

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Fener zaten bizim kalbimzide lider ^_^ bak bak sevgiye bak aska bak :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Aykut Kocaman'ın FB üzerinde ki emeği büyüktür..Ben açıkçası Ersun Yanal ile Aykut Kocaman'ın kapasitesini 1 tutuyorum..İkisi de benziyor

0|0
    0|0
  • fenerbahçe her zaman lider aykut kocaman olsun olmasın fenerbahçe hep zirvede

1|1
    0|0
  • Sanmam. Şikeyle bile zar zor şampiyon olan adam.

1|0
    2|0
  • daha çok erken bunları söylemek için ersun yanal daha kötü aykut kocamandan

0|0
    1|1
  • olabilirdi diye düşünüyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ersununda farkı yok aynı b*kun laciverti hepsi takım kendi kendine oynuyor

Bursaya kaybettiğimiz şampiyonluğu hatırladım erciyes maçında, Kadıköyde 2-2 maç 3 gole gidiyoruz topluca 3.golü yedik kaybettik maçı o maç 2-2 bitse şampiyonduk bu haftada aynısı oldu maç berabere 4 forvetle oynadı orta sahadan adam çıkarttı o sıra erciyeste golü atabilirdi bunlar hep koçla alakalı her ne kadar sevmesemde Fatih terim bunu yapmaz mantıklı düşünmek lazım belki o 3 puan seni şampiyon yapmaz ama kaybettiğin 1 puanla şampiyonluğu kaçırırsın

1|0
    0|0
  • şimdikinden farkı olmazdı bence. bu sene fener hocası kim olursa olsun şampiyonluğa oynacak güçte.

0|0
    0|0
  • kesinlikle hayir

0|0
    0|0
  • Aykut kocaman olsaydı fener bır kaç beraberlık harıcınde ersun yanalla aynı performansı gösteriridi. Uzun vadede aykut kocamanın farkını fenerbahçe görecek, bundan sonrakı donemlerde fenerde ard arda puan kayıpları goreceğiz ancak gs kadar olmayacak bu puan farkları. Ersun yanal kısa vadede ıyıdır uzun vadede takımları genelde dağılır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...