Çok begendiğiniz şarkının b..kunu cıkardınız mı?

bazen youtube yada fızyde sarkılara bakarken yada baska yerde duydugunuz bır sarkıyı bulup dınlıyorsunuz .çok begenıyorsunuz kendınızden bırseyler var o sarkıda ilişkınızı ruh halınızı yasamınız vs seylerı o kadar guzel anlatmıs kı yada sadece tamamen begenıyorsunuz ama replay yapıp gunlerce dınlıyorsunuz en sonunda sarkının boku cıkıo 1 ay sonra arada bır dınlıyor oluyorsunuz ...sizde böle bır sey mevcutmu? cevaplar ıcın tesekkur ederım

0|0
20|8

En İyi Erkek Görüşü

• Lise 1 zamanlarımdı, Rolling Stones - satisfaction'ı link yeni keşfetmiştim bir ay boyunca yüzlerce kez dinlemiştim. B.ku çıkmıştı artık sonra fena halde soğumuştum doğal olarak...

Yine aynı zamanlar Pink Floyd - fearless'i link keşfetmiştim, bir ay boyunca yüzlerce kez dinlemiştim.B.kunu çıkarmayı başaramadım, hala da deniyorum çıkmıyor, çıkamıyor reyiz.

1|1
    2|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Bir sürü şarkı var.Hakikaten cok güzeller.Keşke ruh halimiz hep değişmesede onlarda hep aynı tazelikte kalsalar.Şarkıda kendini bulmak için müziği bile yeterli olur.Birde yumuşacık,kadife gibi dedi olan bi adam içli içli söylüyorsa,tamamdit artık benim kulaklar asinacak demektir.

0|0
    0|0
  • evet fizy açıp dinliyeyim dediğimde arama motoruna refleksle hep aynı parçaları yazıp çüş artık sende dediğim olur. ama dinlemeden de gecemem.

0|1
    0|0
  • aynen bende yaa ilk zamanlar media player da sürekli dönüp dönüp çalar sonra eskitirim şarkıyı telefonuma atarım falan ama hiç dinlemem

0|0
    0|0
  • yoktur öyle huylarım ama kardesım sagolsun bu ıse benı de ortak edıyor su an bende onla bırlıkte dınlemek zorunda kalıyorum:)))

0|0
    0|0
  • Ayenen okadar çok dinliyorumki sonunda sıkılıyorum çabucak

0|0
    0|0
  • Deep Purple sometimes i feel like screaming in çıkartıyorum bazen:D

0|1
    0|0
  • kabız haline getirdim şahsen

0|0
    0|0
  • ahh ahh radyoda beklerdik sevdiğimiz şarkı çıkacak diye. O zaman daha kıymetliydi şarkılar. Kaset alırdık kalemle sarardik

0|0
    0|0
    • evet yaa kasete radyodan kayıt yapardık ama o zamanda bazen dj carrrt dıye araya gırıp gene boku cıktıgı olurdu

• olmaz mı? beğendiğim bir şarkı sürekli dinlerim. kısa bir zaman sonra hiç dinlemez hale geliyorum ama bıkmadığım şarkılarda var mesela stairway to heaven gibi..

0|0
    0|0
  • kendim ettim kendim buldum

0|0
    0|0
  • Her begendım sarkının basına muhakkak gelır

0|0
    0|0
  • Çıkarıyorum.

0|0
    0|0
  • hemde nasıll :D genelde b.kunu çıkarana kadar dinlerim sonrasında yüzüne bakmam.

0|0
    0|0
  • Tabi ki, çok beğendiysem illaki çıkarmam gerek.

0|0
    0|0
  • şuan aynende bunu yapmaktayım

0|0
    0|0
  • cok sevmissem, o sarkidan bikana kadar dinledigim olabiliyor..

0|0
    0|0
  • evet var olmazmı artık evdekilerin midesi bulanırdı ama ben zevkle dinlemeye devam ederdim..

0|0
    0|0
  • ben çişini çıkardım .

0|0
    0|0
  • bazı şarkılarda gördüğün ı killed replay button yorumlarının çoğu bana ait :(

0|0
    0|0
  • hep yaptığım şey. ama sıkılmam kolay kolay. o özelliğini kaybetmez yani.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• evet illa ki çıkarıyorum..

0|0
    0|0
  • Çokça .

0|0
    0|0
  • bende var mesela gecen gün muazzez abacının vurgun parcasının youtubede karaokesini yapmışlar on numaraydı akşama kadar başa sardım sardım durdum.

0|0
    0|0
  • Evet Herzaman için Çok egendigim Şarkıları Günlerce Dİnleyip en Sonunda Sıkılrım Bu Hep Böyle Devam eDer .

0|0
    0|0
    • şu an buradakı bır soru sayesınde bora ulusoydan asla gerı dönme sarkısını ögrenıp dınlıyorum sanırım hazın son onuda beklıyor :)

• şuan şarkıyı yapım aşamasındayım b*kunu çıkarmaya az kaldı

0|0
    0|0
  • Mevcut. Bir kaç gün aynı şarkıya takıldığım olabiliyor.

0|0
    0|0
  • şuan o durumda olan 1 2 şarkım var..daha ötesi ne olacak onu merak ettim

0|0
    0|0
Yükleniyor...