Siz nasıl kanıtlardınız sevginizi?

düşündüm ne sorayım diye aklıma böyle bir soru geldi uzaktaki birine aşıksınız ne o gelebiliyor nede sen gidebiliyorsun bu kişi kız erkek farketmez size sevginizi kanıtlayın diyor gidemiyorsunuzda maddi durumda çok iyi değil pahalı bir hediyede gönderemezsiniz kızlar bir erkek size sevginizi kanıtlayın derse uzaktakine sevginizi nasıl kanıtlarsınız erkekler siz kızların sevgisini nasıl kanıtlamasını isterseniz umarım anlatabilmişimdir...

Güncellemeler:
herkes soyut konuştu ama bazen soyut yetmez insan somut bir şeyler isteyebilir

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• kanıtlamaya çalışmam

inanır inanmaz, ona kalmış

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Duruma bağlı aslında.. Her zaman aynı seyler yapılmaz..

Ama şunu yapmazdım dediğim çok az şey vardır sanırım :)

0|0
    0|0
  • Benden hiçbir zaman ayrılmasın, kanıtlamaya yeter... Onun dışında kanıt filan istemiyorum güveniyorsam, ha uzak mesafe mi yanıma gelsin yanına geleyim... Benimle herşeyini paylaşsın, herşeyimi paylaşayım benim gözüm görmez ama ben yokken sanki ben yanındaymışım gibi yaşasın hayatını...

Bu kanıt meselesi göreceli, ben böyle bakıyorum olaya, kişi yaptıgıyla ortaya koydugu şeyle zaten kendini ispat eder onun dışında hiçbişey koymadan ortaya ne sunarsa sunsun bir anlamı yok...

cut.

0|0
    0|0
  • bir kız sacından bir kac teli bir zarfa koyup postayla sevdiği insana yollayabilir basit kolay ve somut

0|0
    0|0
  • hedıye ıle sevgını gosteremezsın kalbın temız olsun o herseyı halleder

0|0
    0|0
  • kanıtla lafı bence çok saçma olmuş .. sevgilimsin var mıötesi derim ... sen git milyonlarca insan arasından onu seç o bana kanıtla desin :D

0|0
    0|0
    • ya onunda etrafında binlerce güzel veya yakışıklı varsa

• o zaman ıssız bir adaya gidip orda yaşıyalım :D kimse olmasın :)) olurmu ole şey yaaa sende sen kendine o kendine güveniyosa sorun olmaz .. güven öylede sağlanmaz ...

• somut bişyler arıyorum ben

• valla akışına bırakırım anlar heralde fazladan bişe yapmaya çalışmam ;)

0|0
    0|0
  • kendi harclıgımdan para biriktirip yanına gidip süpriz yapardım

0|0
    0|0
    • gidemiyorsun bir kız yerine koy ailesiyle yaşayan gidemiyor işte

• zor bir eylem heleki günümüzde sarmaş dolaş olanlar birbirlerini sevmiyoken,anlaşılır gibime geliyo seni yeterince dinliyosa

0|0
    0|0
  • olmadı bilemicem. ama hiç aksatmazdım

0|0
    0|0
  • Benim delilim somut.

0|0
    0|0
  • Beni çırılçıplak görünce anlar.

0|0
    0|0
  • canıma kadar herşeyimi verirdim.

0|0
    0|0
    • aradaki mesafeyi untmayak

• erkete gelemiyorsa maddi durumdan kalacak yer yoksa arada baya bir mesafe var 1 günlük kdar

• açıkçası ben evliyim ve aşık birisiyim. kesinlikle dayanamazdım. 1 saat için 5 günlük yolu göze alırım.

Kızlar Ne Diyor 3

• Kanıtlamak çok gurur kırıcı olabilir. Zaten buna inanmıyorsa, oradan uzaklaşmak lazım.

0|0
    0|0
  • 3yil suren iliskimde farkli sehirlerdeydik.maddiyati cok iyi degildi.okula dolmusla gitmeyip bisikletle giderdi.dolmus paralariylada otobus tren biletlerini alirdi.cok kez parklarda gorustuk.varligini hisetmek icin yaptigi en buyuk fedakarlik bu..

0|0
    0|0
  • Ihtiyacim oldugunda telefona cvb vermesi yeterliydi

0|0
    0|0
Yükleniyor...