Bu almediya futbolcu diyen varmi

Eneramo neden yok bu almedia hic oymasa bari, böyle kahrolmayiz en azindan

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• bugün delirtti beni, boş kaleye topu yollayamıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Almeida diyorum evet

0|0
    0|0
  • çok normal sakatlık sorunları yaşadı

0|0
    0|0
    • Ne sakatligi adam geldiginden beri böyle ben sadece dünkü maca göre sölemedim kazmanin teki geldiginden beri izliyorum kazmayi bir tane adam gectigini topu bikere olsun köseelere vurdugunu göremedim hep kalecinin üstüne atiyo mal oglu mal, 90 dakika bir maci tamamladigini hic hatrlamiyorum nefesi dötünden cikiyor, bjk teknik ve idari yönetim bu adama nasıl sabrediyor bunu anlamak icin fotbol dehasi olmak gerekmiyor

• bizim burak gibi o da ama burak gol kralı oldu 2 sene hakkını yememek gerek

• Ben sizin gibi tabelaya bakmiyorum attigi gollerdeki yaraticiligi benim icin önemli bir tesadüf önüne düsen toplari veya kraboldeki pozisyonlari gol yapti diye adamlari golcü diye degelerndirirsek tipki 2012 avrupa sampiyosanda gurup eleme ve 2014 dünya kupasi gurup eleme final maclarinda buraklara bel bagladigimiz zaman yasadigimiz hüzünün acisi cok büyük oluyor malesf

Erkekler Ne Diyor 2

• Ali ece'nin de dediği gibi sahada sanki almeida maskeli guiza var.. Almanya'da böyle değildi, ya özgüven problemi yaşıyor ya da yeteneklerini kaybetmiş..

0|0
    0|0
  • Onun ben a.koym

0|0
    0|0
Yükleniyor...