Yardım edin.. Ona herşeyimi verdim ama o...

Biz çok uyumlu bir çiftiz, diğer yarım gibi. bana öyle uygun başkasını gömedim şu ana kadar. çok sevdim, çok bağlandım. siz de böyle bir ilişkiniz olduğunu varsayın. size güzel davranan istediğiniz özelliklere sahip biri. ama büyük yalanlarını yakalıyorsunuz, gözünüzün içine baka baka yalan söylüyor. hem de saf ruhunuza söylüyor bu yalanı.

onun için yaptığım fedakarlığı kimseye yapmadım şu hayatta. hala da seviyorum. ama kaldıramıyorum. titriyorum. gördüğüm aldatmadır benim gözümde. ve sorum şu ki ben şimdi ne yapabilirim. onun canını yakmak için.. yüzüne vursam ağlar yalvarır ama affedersem o iğrençliği kabul etmiş olurum. sineye çek demeyin çekemem. ayrıl demeyin. sadece ne yapardınız onu söyleyin. acıtmak istiyorum canını. köpek olsun istiyorum. bu duyguyu yaşasın istiyorum. mantıklı düşünemiyorum. çok kötüyüm.

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• verdinmi herşeyini olursun f...i diye bir laf var,bakire olmayanla evlenirim diyen erkeklere kapak olsun:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bir insan seni aldatıyorsa ve yalan söylüyorsa bu onun karakteridir. Bunu değiştiremezsin. Bazen bırakmak en doğrusudur. Sen onu affedersen o buna gine devam eder. O zamanda kafanı taşları vurarsın. Şu an içinde ona olan sevgin kaybolmaya başlar. Senin kalbini kırmaya devam ediyorsa zamanı geldiğinde sen onu bırakıp gideceksin. Kalbinde acıdan başka birşey kalmıyacak. Oda zamanla gömülür seçim senin bu dediğim er ya da geç olur. Gerçeklerle yüzleşsen daha iyi olur.

0|0
    0|0
  • gozlerının ıcıne baka baka yalan soyleyıp her defasında senı kendıne bıraz daha baglayan erkege ıkı cıft sozum var:'erkegın hammadesısın bılader'

0|0
    1|0
    • şeref yoksunu böyle olunuyor. şerefi yok. merhameti yok. insaniyeti yok

• erkeklik bu değil sen çok yanlış anlamışsın. gerçek mutluluk bu değil.. bunu o da biliyor. çok ağladı daha önce.

şimdi ise gözümde değil erkek böcekten farkı yok.

saflığımdan bağlandım ben. onun işi değil

• anlıyorum senı

• bir süre başkasıyla sohbet et onu düşünme bak nasıl koşuyor peşinden

0|0
    0|0
  • valla en yakın arkadaşıyla çıkardım eger bakişrelik gibi bir engelim yoksa yatardım bile! bunu onun duyup duymaması umrumdada olmazdı kendimi raht gissederdim o yeter bana!

0|0
    0|0
    • benim şerefim var onun yok

• e ayrıl demeyin diyorsun bu nasıl şeref ayrılamıyorsan şerefin yok demektir kusura bakma kırmak istmem ama acı gerçekler diye bişi var(((((

• vaktinden önce verirsen herşey,n, böyle olur ne bekliyordun ki...

0|1
    0|0
  • herşeyini vercek ne vardı :D

0|0
    0|0
  • İlişkiyede girdiniz tabii .

0|0
    0|0
  • nefreti yüreğine ekme sakın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• cok zor bir durumm.. sabır ve zaman diorm ne kadr acısada zar zor yasamaya calısıo :(

0|0
    0|0
  • Biraksan yine bu durumda sen uzuleceksin fakat yalan dediğin olay Hangi konular bunlarda önemli hangi konularda yalan söylüyor dediğin gibi yalan söylemekte bir aldatma sonuç olarak bunları bilirsem belki yardimci olmak isterim

0|0
    0|0
    • tek başkasına bakmasın istemiştim. sadece bunu.. ama o bunu bile yapamadı

• Sıkıntı o zaman çünkü aldatmak kısmı farklı bir boyut ve sen ne yaparsan yap onun bu huyunu duzeltemezsin yapacağın tek şey onu uzaklaştırmak bırakmak değil bak uzaklaştırmak ondan uzaklasirsan sevgini geri çekersen o bunun farkına varır tahminim sürekli tartışma içindesiniz ve o senin söylediklerini pek dinlemiyor bu da senin sinirlerini yıpratıyor

• hepsi unutuluyo canım ben de yaşadım aynılarını gerçekten unutuluyo bak laf olsun diye demiyorum

0|0
    0|0
  • ona verecgn en buyuk ceza bı süre ayrı kalman ondan..sevıyosa tabı... yoksa nap et bısey üzmez

0|0
    0|0
    • istek gönderdim yardımcı olur musun bana?

• ne görüyosun ki anlamadim ona göre yardimci olayim

0|0
    0|0
    • ne örüyorsun derken?

• benden isteyip aylar sonra zorla aldığı şeyleri, başkasından da aldı..

• Bir başkasiyla oldu yani bu asla affedilmez

Yükleniyor...