Bu gün kendin için çok şey yaptın başkaları içinde öyle ama ALLAH için ne yaptın?

Bu gün kendin için çok şey yaptın başkaları içinde öyle ama ALLAH için ne yaptın? Soru gayet basit

Güncellemeler:
Okuduğunuzu anlayıp Beyninizi kullanarak cevap verin soruya Kendini cennette görmek için dua ettin başkalarınıda görmek için dua ettin ya allah için ne yaptın diyorum. ALLAHIN ihtiyacı yok diyor. ALLAHIN ihtiyacı yoksa insanları yaratması HATA sonucumu diyorum Hala beyin takılmış aynı yere düz mantık çalışıyor...

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Onu düşündüm hepYetmez mi?

. Öyle ki uykumda bile, yemek yerken bile, s.çarken bile onu düşündüm.

Allah aşkı denilen bu olsa gerek.. ^.^

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Allah'in birseye ihtiyacinin olmadigindan eminim.

0|0
    0|1
    • Allahın dualarmıza ihtiyacı herzaman için vardır!

• Arkadaşım allahtan birşeyler vermesini istiyorsun değilmi? bu istediğin şey karşılığında allaha ne veriyorsun bana onu anlat allahın ihtiyacı varmış yokmuş onu sormuyorum ben o soruda sen cennete gitmek istiyorsun allaha dua ediyorsun cennete girebilmek için. Ailene zeval gelmesin diyorsun allahtan istiyorsun bunun içinde dua ediyorsun peki allah için ne yapıyorsun sen soruları başka taraflarınlamı okuyorsun ne yapıyorsun Beynini kullan biraz.!

• Neden saldirici bir uslup kullandin bana?

Ayrica, cennet bir mukafat yurdudur. Ben, dunyaya insan olarak geldim. Oyleyse bunun hajini vermem gerek. İste, bunu gerceklestirebilirsem, hesap gunu kazananlardan olurum.

• valla gelen dilenciyi boş çevirmedim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Allahın rızasını kazanmak için ne yaptık diye sorulsa daha uygun olur :) Emir ve yasaklarına elimizden geldiği kadarıyla uymaya çalışıyoruz

1|0
    0|0
Yükleniyor...