Bu gereksiz romantizmin nedeni ne?

Çok iyi anlaştığım bir arkadaşımın evliliğe giden bir ilişkisi olmasına rağmen bazen gereğinden fazla yakınlaştığını hissediyorum.beraber kahve içerken yemek yerken öyle içten ve kırgın bakıyor ki.aynı sofrada ya da aynı masada yakın mesafede böyle bakması beni hem etkiliyor hem rahatsız ediyor hem korkutuyor.o bilincinde değil mi davranışının?bu gereksiz romantizmi neden yaratıyor?

0|0
08

En İyi Erkek Görüşü

• 2 si bir arada istiyor belki

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Çünki sen çölüme yağmur oldun sen geceme gündüz oldun sen canıma yoldaş oldun sennn kışıma yorgan oldun. Dinlediğim şarkıyı yazdım bişeyler çıkarırsın belki :)

0|0
    0|0
  • Farklı arayış içinde olmak.. Aslında ilişkisi monoton olabilir erkekler böyle şeylere eğilimli malesef. Sana tavsiyem uzak durman

0|0
    0|0
  • Arkasında bir cinsellik yatmasın sakın!

0|0
    0|0
  • seni beğeniyordur. üzücü onun için evliliğe giden sevgilisini beğenmesi gerekiyordu.

0|0
    0|0
  • deni arzuluyor olabilir

0|0
    0|0
  • sende algısal anlamda bir bozukluk varmı?

0|0
    0|0
    • ne anlamam gerekiyor

• sen okuduğunun farkında değilsin ben sevgilimden bahsetmiyorum.başkası ile nişanlı olan arkadaşımdan bahsediyorum.bu durumun beni korkutması normal değil mi.algım da davranışlarım da normal.sen tezcanlısın okumadan yorum yapmışsın

• :) yuh Aslan

• Bekarlığa veda partisinde, seni mezesi olarak ya da piliç gibi görüyor olabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...