Ne demek istiyor bu menyak?!!! o.O

Zamanında hoşlandığım kız beni reddetmişti. Sınıfımızda da o kızın uzaktan bir arkadaşı var. Ama samimi değiller. Sadece tanıyorlar birbirlerini desem yeridir.

Beni reddetmesinden sonra arada dikkat çekmeye çalışan hareketler yapıyordu. Yanımdan geçerken kahkahalarla imalı imalı gülmeler, okul bahçesinde benim arkadaşlarımla takıldığım yere yakın yerlere gelmeler, sürekli arkadaşlarıyla bana konsantre olmuş şekilde bakmalar vs vs. Tabii daha dikkat çekmeye çalıştığı şeyler de yaptı ama çok uzun olur diye onları buraya yazmıyorum.

Hatta bir ara bizim sınıftaki o arkadaşı bana gelip gülerek "dün sabah senin kız beni ziyarete bizim sınıfa geldi" dedi.

Reddedilmemin üzerinden tam 1 ay geçti. Bugün okula gittiğimde, hoşlandığım kızın bizim sınıftaki o arkadaşı geldi ve "Senin tren kaçtıııııı" dedi gülerek. Ne olduğunu sorunca da "sana bir soğuk su alayım" dedi gülerek. Fazla üstüne gitmedim. Sonra aradan 2-3 saat geçti ve sınıftaki o kıza gidip "Ne oldu yahu anlat, bana işkence etme" dedim. O da sanki çocukla konuşur gibi "Ne olmuş sen anlat?" dedi. Ben tekrar söylemesini söyleyince adam yerine koymadan gitti.

Benim takma adım Ahmet olsun mesela. Sınıftaki iki çocuğa "Ahmet biliyor mu o durumu?" diye sordu benim gözümün önünde "aman öğrenmesin çok üzülür" der gibi. Ama hafif de alaylı bir şekilde. Daha sonra o iki çocuğu da kenara çekip sorduğumda "O kızın neyden bahsettiğini anlamadım" dedi ikisi de.

Ve o gün benim hoşlandığım kızla çok kere karşılaştık okulda, ancak hiç dikkat çekmeye çalışan bir hareket yapmadı. O kadar karşılaştığımız halde hiç acayip fiillerde bulunmaması beni şaşırttı.

Sizce bu nedir? Sınıfımdaki kız benimle dalga mı geçiyor?

Heee, bu arada "sevgilisi olmuştur" demeyin. Sevgilisi yok, biliyorum.

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• valla amaç ne tam olarak onu bende kestirebilmiş değilim ama götünün kalktığı kesin ondan bu dikkat çekmek için yaptıkları falan seninle eğlenmeye çalışıyo aklınca

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...