Cocuklarınız sızın stres topunuz mu

arkadas neden ebebeyınler aıle ıcınde azarlamak ıcın bır bahane bulurlar anlamam cocuklarınız sızın stres topunuz mu :)

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• evet çocuklar eğitimsiz ailenin stres topudur :) sen gene azarlanmışsın... geneli dayak yer... stres atmak önemli sonuçta :)

0|0
    0|0
    • yok ben azarlanmadım ama yanımda cocugunu azarlayanı cok gordumden burda da dıle getırmek ıstedım cok egıtımlı ınsanlarında cocuklarını azarladıklarını gorduk yazık dıyorum o aılere malesef

• zaten eğitimden kastım okul değildi :D evet karadenizde yaşıyorum ben diğer yerleri bilmiyorum ama burda her çocuk dayak yemiştir, azarlanmıştır... yemedim diyende istisnadır. özellikle sinirli, özellikle cahil bir yer. dolmuşlarda annelere pata küte dalmamak için çok zor tutarım kendimi...

• bolge olarak ayırmamak gerekır ya ama bu durumun olması kotu sonucta ne olursa olsun

Kızlar Ne Diyor 2

• evet ben küçükken annemin stres topuydum

0|0
    0|0
  • sankı bızı bağırmak için yapıyolar.anam babama kızar gelır bana çatar.babm anama kızar gelır bana çatar.evlenmeyın ozaman Alala alala

0|0
    0|0
    • hayır oylede demek dogru olmaz da ama sonucta cocuga her bagısırta sevgısını kaybedılır bunun farkında degıllermı acaba

• kesınlıkle buna katılırım ıste yoksa durum resmen gucu gucu yetene oluyor

• aynen

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...