Kızlar aşkın sevginin peşindenmi, yoksa paranın peşindenmi gider?

Kızlar aşkın sevginin peşindenmi, yoksa paranın peşindenmi gider?

Ne düşünüyorsunuz?

0|0
83

En İyi Kız Görüşü

• aşkın peşinden gittiklerini söylüyorlar ama gittikleri şey genelde para gibi geliyor bana.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Bedensel ve ruhsal sıhhatim yerinde olduğu müddetçe maddi ihtiyaçlarımı şahsen de karşılayabilirim... Ama kendi kendime kalbimdeki diğer boşluğu dolduramam, bir aile oluşturamam, bir yanım sevgisiz ise hep eksik kalır, mutmain olamam...

0|0
    0|0
  • kız erkek ayrımından çok karakter ayrımı yapılır bunda karakterlı insan sevgının peşınden gider çünkü bilr para kendının alın terı ama sevgı karsılklı olmayınca zor oluyor bulması daha zr

0|0
    0|0
  • aşk, yoksa o davulcular zurnacılar hep bekar kalırdı :)

0|2
    0|0
  • bence aşk. ama kişiden kişiye değişiyo tabi.

0|0
    0|0
  • sevdiği adamda para olsun ister de zor diğer seçim yaşa aşkın derecesine kalmış birşey

0|0
    0|0
  • ben bır daha yanılıp da aşık olursam

paranın degıl canımın hesabını bıle yapmam

0|0
    0|0
  • ben askin pesinde giderim para calisip kazanilir ama gercek ask bu devirde zor bulunur

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Paraya aşık olan kızlar, paranın peşinden gider. Bir taşla iki kuş vurmuş olurlar. Yada öyle sanırlar.

Aşkı peşinden giden kızlar ise paraya aşk kadar ihtiyaç duymazlar. Gerekirse aşklarını ayakta tutmak için köpek gibi çalışırlar. Para onların köpeği olur, peşlerinden onları takip eder.

Herkes fıtratına göre yol alır. Bazen burnu iyi koku alan, bazen de kalbi derinden atan bulur aradığını.

1|0
    0|0
  • kızlar ağızlarına çatır çatır s*çan adamların peşinden gider unutma...

1|0
    0|1
  • tabikide para

0|0
    0|0
    • Sence aşkın peşinde giden kız varmıdır?

Duydunmu, gördünmü?

• bu zamanda öyle bir kız olduğunu sanmıyorum sen hiç işsiz güçsüz hiç parası olmayan bir adamla evlenen bir kız gördünmü hayır demekki para olmayınca aşkta olmuyor kardeş

Yükleniyor...