Bir erkek hoşlandığını nasıl belli eder?

Bu soruyu özellikle erkeklerin yanıtlamasını istiyorum. bir erkeğin benden hoşlandığını hareketleriyle, söyledikleriyle, bakışlarıyla nasıl anlayabilirim? mesela biz kızlar bacak bacak üstüne attığımızda ayağımızın yönü ilgilendiğimiz erkeği gösterir.Lütfen buna benzeyen örnekler verebilir misiniz?

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• ağzının çevresine bak sulanlama oluyorsa anlarsın ağzımızın suyu akar :)) şaka şaka erkekler aslında bir kızdan hoşlandıklarını göstermeyi pek beceremez anlamak zor ama genel olarak uysal erkek sen konuştuğunda pür dikkat dinler, romantik erkek devamlı gözlerine bakarlar istikrarlı erkek seni devamlı bir yere davet etmek isterler, utangaç erkek konuşurken kasılır düzgün cümle kuramaz dili tutulur, sakar erkek çevrende ne varsa kırar döker, özgüveni yüksek olan erkek ise devamlı sana sataşır elbisene taktığın küpene inciğine boncuğuna saçına başına laf söyler nereden aldın bu elbiseyi salı pazarındanmı ya da ayakkabıların güzelmiş satsana bana gibi...

1|0
    0|0
    • Biri vardı bizim sınıfta o da hep çok çirkinsiin derdi bana , sürekli sataşırdı , ben küsünce de barışmaya çalışırdı ; dediklerine göre anlamalı mıyım ki o çocuk benden hoşlanıyor?

Erkekler Ne Diyor 13

• Dokunur yüzüne okşar, bakarken güler, olmadık zamanlarda sana bakıyordur. Sana takılmak isteri laflarla. Mesela ben ortamda tek ona bakmam herkese bakarım bir şey analtırken. Böyle şeyler de olabiliyor. Yani kısaca anlamanın bir yolu yok. FArklı şeyler olabiliyor. Bakışlar ve fiziki temas en başta.

1|0
    0|0
  • Merhaba arkadaşım,

Erkekler genelde hoşlandıkları kızlara yavşarlar... Sanırım yavşamanın, yavşaklığın tanımını yapmama gerek yok :D

1|0
    0|0
  • şu bacak bacak üstüne atma olayını duyduktan sonra sürekli bakar oldum acaba öylesine mi attı yoksa bir şey mi var diye :D

1|0
    0|0
  • mesela erkekler bilir kasık bölgemizde bir şişkinlik olduğunda baktığımız yerdeki kızdan hoşlanıyoruz anlamına gelir <3

0|0
    0|0
  • Herkese bakıp bitek senden gözlerini kaçırıyorsa tamam. Ama başkaları için de geçerliyse çok çekingen ya da ayran gönüllü :)

0|0
    0|0
  • ooo bacak bacak taktiğini yeni duydum bende diyom bu bacaklar neden hep benim üstüme geliyor sdlkfsödfsd

1|1
    0|0
  • Hurafe onalar hurafe erkek saten çok seviyosa içinde tutamaz söyler sevdiğini senin laflarınla biraz rahatlatman lazım

0|0
    0|0
  • herkes bir olmaz ben pat diye söylerim istiyorum seni diye

0|0
    0|0
  • :D Her zaman bakmaya çalışır o baktımı çekinir

0|0
    0|0
  • sana karşı saygılı ve dürüst olmasına dikkat et

0|0
    0|0
    • peki mesela sürekli benimle uğraşıyor veya dalga geçiyosa bu hoşlandığını mı gösterir?

• hayır zevzekliğinin göstergesidir bu. bu tipler çabuk şımarır, uzak dur derim.

• hoşlanan erkek mümkün oldugunca bakmamaya çalısır göz kaçırır :D

0|0
    0|0
  • günde 1453 kere soruluyor bu soru:d

0|0
    0|0
  • Her insan hoşlandığını farklı belli eder. Ama bir erkek genel olarak bakışlarınızı üzerinden ayıramaz. Sürekli iletişim kurmaya yakınlaşmaya çalışır. Genel olarak hobilerinizi sevdikleriniz sorar. Kendinden bahseder karşı tarafı etkilemeye çalışır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ilgili olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...