Bir hatunda kısa boy güzelliğe engel midir?

şimdi bir kız düşünün kumral dalgalı uzun saçlı ela gözlü buğday tenli ağzı burnu eli ayağı gayet düzgün fiziğide düzgün öyle bacakları çarpık çurpuk değil kiloluda değil ama ama ama işte boyu 1.55 götü yere yakın bu kız hakkında ne düşünürdünüz sizce kısa boy güzelliğe engelmidir?

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• guzel her ne olursa olsun guzeldır ve minyon kızlarda sexy olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Bana sorarsan boy benım için önemli değil tam aksine onları çok tatlı,sevimli buluyorum.O ne öyle at gibi kızlar , erkek dediğin uzun olur zaten :)

0|0
    0|1
  • Için rahat olsun.erkekler milyon tip sever. Cahil kesim tv de manken gördüğü için konuştuklarına bakma sen.

0|0
    0|1
    • bende şöyle düşünüyorum hani 1.60 boylu bir kızda minyondur 1.50 boylu bir kızda minyondur ama 1.60 ın altında olmak iyi değil bende farkındayım bunun okulda sürekli boyumdan dolayı takılıyolar buda üstüne eklenince ister istemez bu durum özgüvenimi zedeliyo bundan dolayı burda bu konuyu açmak istedim

• Seni kizdirma amaçlı.gul gec..

• götü yere yakından korkacaksın der atalarımız :)

1|2
    1|0
  • minyonları severim beybi <3

0|0
    0|1
  • Şimdi evet engeldir çok kötü hemde off falan desek ne yapıcaksın intihar etmeyeceğine göre bu durumda sorunun bir anlamı yok güzelsin desekte çirkinsin desekte sonuç aynı yine aynı sen :)

0|0
    0|0
  • Şu soruyu sorarken Hazal Kaya gelmiyor mu hiç aklına

1|0
    0|1
  • Değildir.

Örnekleri yazmaya kalkarsam bu gece uyku uyuyamam.

0|0
    0|1
    • mesela bir kaç tane :D

• Scarlett Johansson

Salma Hayek

C. Zeta Jones

Emma Stone

Mila Kunis

Chloe Bennet

Kat Dennings

Emilia Clarke

Lena Headey

Ksenia Solo

Yeterli mi ?

• az önce merak edip google dan baktım lena headey 1.66 kat dennings 1.64 Emma Stone 1.68 c. Zeta Jones 1.69 boylarındalar yani fazlasıyla uzunlar :D neyse yeterli zahmet ettin sağol :D

• Uzun boy ve uzun bacak boyu cok iyi gorunuyor.

0|0
    0|0
  • ben kısa boylu kızlardan hoslanıyorum

0|0
    0|0
  • Değildir. Özellikle kısa boy seven erkekler bile var

0|0
    0|1
    • Mesala ben :)

• olabilirsin. Görmedim ama tamamen merak ettim :) hiç yanlış anlamazsın anla beni :)

• 1,80 cm civarındaki erkeğe göre güzelliğe engeldir ...

0|0
    0|0
  • amada saladın ya kendini huri diye mılete kakalarsıın sen :)

0|0
    0|0
  • bence değil... ben boy konusuna takılan birisi değilim... istersen bunu sana kanıtlamak için.. senle tanışabilirimde... ne dersin?

0|0
    0|0
    • yok almıyım :D hakkımda güzel kız ama boyu kısa abi yaaa diye konuşan dingiller oluyoda boy kompleksimde var tabi ister istemez sırf bu soruyu sormak için üye oldum buraya

• olsun ben genede seni tanımak isterdim... daha çok fiziken değilde kişilik olarak önemserim kişileri... onun için seni tanımak stedim.

Kızlar Ne Diyor 2

• güzellikle boyun alakası nedir ?

0|1
    1|1
  • ben 1.65 im kısayım sen nesin acaba ?

0|0
    2|0
    • çok gereksiz takılıyorsunuz boy konusuna. niceleri var uzun boylu ama suratına bakılası değil, kimileri var kısacık ama bir o kadar tatlı

yani bu gereksiz karşılaştırmalar doğru değil

• güzellik bir butundur .

Yükleniyor...