Peki Siz Tanımadıgınz Bİr Kıza Nasıl Açılırsınız?

Peki Siz Tanımadıgınz Bİr Kıza Nasıl Açılırsınız? Tarzınız nasıl birinden hoşlandınız örnegin aynı okuldasınız ama farklı sınıflar ortak arkadaşınız da yok kıza nasıl hoşlandıgınızı onu sevdiginizi söylerisiniz?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Sana uzun zamandır söylemek istediğim çok önemli bir şey var. Söze nasıl başlasam bilmiyorum. Okuldaki diğer kızlardan farklı görüyorum seni Nedense okula geldiğimde ilk sen aklıma geliyorsun. Seni arıyorum günde bir kere görmek yetiyor. İçimden diyorum nasıl konuşabilirim. Nasıl yakın olabilirim . Sadece Hissettiklerimi Söylemek istiyorum. Benimle çıkar mısın ?

Metin Budur Arkadaş Bunu Ezberle Kızın Yanına git bir söyle Ama Aranızda arkadaşlık durumu varsa . Aralarından beğendiğin bir kıza gidip bunları söylemek olmaz . Kızla güzel ilişki kurmaya çalış. Ona Fazla Bulaşma , yanında komik espriler Patlat . Sohbet ederken Onları güldür . Ve yaptığın farklı Çalışmalari Mesela Bir Köpeğinin olması ondan bahset eminim ki şaşıracaktır. sonra devamını getir . 1-2 gün Sonra Senin komik esprilerini arayacaktır. Ama kızın yanında saçma Sapan Hareketler yapma Birde Kızın Yanında Centirmen ol Hava Soquksa Ceketini Veya Hırkanı vermeyi Dene Eğer giyerse %50 si Bitmiştir işin. Farklı şeyler Dene. Kızın Facesi Varsa Veya Twitteri Profilini Takip Et . Onun Yaptıqı Seyleri Yapmayı Dene Mesela Bir Oyun Sevmesi.

Atıyorum Kız Icy Tower Oynuyor.(Facebookta Bir oyun) Sende Başla Ve Kızın Yanında Konuyu Aç . Bu Oyunlarla Sınırlı Değil. Bir Müzikte olabilir. Kızın sevdiği şarkıları ezberle. Kızın Yanında Muhabbeti Aç . Örnek : Hadise nin Yeni şarkısı çok güzel büyük bir zevkle Dinliyorum . Kıza Böylece Biraz da Olsa Yakınlaşırsınız. Sonra Yukarıdaki Metini Kızın Yanına gidip Söyle Birazda doğaçlama Yap Ezber olduğunu Farketmesin. %90 Tamam Der.

Artık Benden Bu Kadar . Bir Faydam Olduysa Ne Mutlu Bana :)

---Alıntı---

1|2
    0|0
    • vay vay vay vay vay yani :D

• Abi peki sen tecrebelisin sence benden hoşlanıyor mu kızı sürekli kesiyorum kız ondan hoşlandıgımı salak değilse kesin anladı :D ona baktıgımı farkedince önüne bakıyor ve çok hafif gülümsüyor...

• Sormadan bilemessin

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• ben önce yanına gidip tanışırım arkadaş olurum sonra buluşmaya davet ederim başbaşayken daha iyi tanıyorsun o sırada beğenirsem gerisi gelir

0|0
    0|0
  • Kiralık jet ski ile açılanlar kazanır, kendi kayığıyla açılanların işi zor

0|0
    0|0
Yükleniyor...