The North Face bot/ayakabı kalıpları hakkında bir soru?

İnternetten bir ürün beğendim ve de epey makul bir fiyata geliyor özellikleride olukça iyi 400 tl civarından 200 tl civarına iniyor, fakat daha önce hiç bu markadan ürün almadım ayakkabı olarak, adidasta 45.5, pumada 44.5, New Balance da 45, nike ta da 45 giyiyorum, almayı tasarladığım model 45.5, acaba bu markadan ürün kullananlar kalıpların dar mı geniş mi rahat mı sıkımı olduğunu paylaşabilirler mi? Boşu boşuna alıp geri göndermeyeyim :) Columbia nın 45.5 botu aşırı geniş geliyor mesela, bunda da öyle mi olur? Ne düşünüyorsunuz?

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• colombia spor ayakkabı yarım numara ya da 1 numara büyük al rahat edersin (normal deri klasik numarana göre) giysidede tan tersi oluyor bende sık internetten colombia ürünü alırım

0|1
    0|0
    • 45.5 herhalde tam uyacak ayağıma zaten outdoor bot hayırlısı artık bakalım ne olacak :)

• ürün yarın elime geçecek hayırlısı :)

• bende aldım 42 ayağımı hafif sıkıyor büyüğü yok çok uygunda aldım geri vermeye kıyamıyorum morhipodan

• makosen ayakkabı numaram 44, Nike da 46, Adidas 46, Reebok 44, Colombia yı 45,5 sipariş verdim gayet rahat oldu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...