Yüksek sesle gülenler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ben içten güldüğüm zamanlarda çok sesli olabiliyor bazen. her şeye de gülmem ama güldüğüm zaman tam gülerim yani :) insanların hoş karşıladıklarını sanmıyorum ne düşünüyosunuz bu şekilde gülenler hakkında?

0|0
21|11

En İyi Erkek Görüşü

• Kulağımın dibinde gülmediği sürece sıkıntı yok .

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• çok severim öyle gülenleri bende öyle gülüyorum ve öyle gülen birisini güldürmek için uğraşıyorum. çok hoş bi ortam oluo, severim yani :)

2|0
    0|0
  • ben erkek halimle kadından cok ses cıkarıyorum kahkaha atınca.Kahkaha bu içten geliyor adam durduramıo ki kendini.

fazla takılmamak lazım

1|0
    0|0
  • bir kişinin neye güldüğü zekasını nasıl güldüğü kişiliğini gösterir.(Hz.Ali ) umarım sözü yanlış hatırlamamışımdır. saygılar..

2|0
    0|0
  • gül dedik, beynimize tecavüz et demedik ki

1|0
    0|0
  • rahatsız olurum ama dediğin doğru benimde çok kahkaha attığım oluyor o yüzde böyle bir durumda susuyorum :) ayrıyetten sesimi de ayarlayamam bağıra çağıra konuşurum arkadaşlarım da hep uyarır bende sinir olurum :@

1|0
    0|0
  • Donuk bakan içine konuşan içine gülen insanı mimleyeceksin. Samimi gülen ve konuşandan zarar gelmez.

1|0
    0|0
  • ben senin tarzında gülen kız olduğu zaman soğuyorum neden se bence düzelt

1|0
    0|0
    • gülüşümü değiştirebileceğimi sanmıyorum beni seven böyle sevsin artık sağol yorumun için

• seni öylede seven vardır elbet

• Yüksek sesle konuşanlardan, konuşurken dürtenlerden, gülerken içinden ejderha çıkanlardan nefret ederim.

1|0
    0|0
  • ben dikkat çekmek isteyen ve erkek arayan birisi diye düşünüyorum

0|0
    1|0
    • içten bi şekilde bir şeye gülerken karşı cinsin dikkatini çekmek umrum olmaz sağol cevap için

• bana böyle yansıyor sen de sağol

• Yüksek sesle konuşanı ve güleni sevmem.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• gecen bir ortamda sarısın yüksek sesle konusup gülen bir hemcinsimle karsılastım,

kahkahaları mekanı inletiyordu,

''çok da çirkin degilim diye'' de bir espri yapması,

ben de öyle baktım ve güldüm sadece...

1|0
    0|0
  • kardeşim gülüşüyle meşhurdur çok sesli ve fazla güler. dışarıdan tepki aldığı da oluyormuş ama hiç sallamaz kimseyi. biz de onun gülüşlerini özleriz zaten :))

1|0
    0|0
  • ben de çoğu zaman öyle gülerim :) sonra "hii çok bağırdım, pardon" derim :P

boşver başkalarının ne düşündüğünü ;)

1|0
    0|0
  • Bazen sırf dikkat çekmek için HOHOHOH falan diye güldüklerinde nefret ediyorum. Ama ben de sesli gülerim, ne yapiyim çok komikler -.-

1|0
    0|0
  • sesli gulerım genelde zaten soguk bırı oldugum ıçın guldugum kısıler genelde en yakınlarımdır ve bogazım patlayana kadar kahkaha atabılırım sahsen sevıyorum arkadaslarımla gulmeyı kıme ıtıcı gelırsem geleyım farketmez sahsen

1|0
    0|0
  • Ben valla sesli gülen bir insanım. Sınıfta bir güldüm mü herkes bir de benim gülüşüme güler. Memnunum.

1|0
    0|0
  • yüksek volume lü kahkahalara sahibim.Komşu bile duyuyor.Gür volume lü kahkaha.Millet korktuğundan az gülmeye çalışıyorum.O ne lan bu seste neydi diye bakışlar üzerime çevriliyor.

1|0
    1|0
  • Olayı abartanları hiç hoş karşılamıyorum doğrusu. Çok itici gelebiliyorlar.

1|1
    0|0
  • Aynen bende oyle:)

1|0
    0|0
  • Evet haykırdığım oluyor ama bulunduğum ortama göre ayarlamamı yaparım.ç

1|0
    0|0
  • bazen gülerim oyle :D

gülmek ne güzel yaa..

1|0
    0|0
  • valla çok sesli güldüğümde utanıyorum :D

1|0
    0|0
  • Ben de sesli gülerim de çok aşırı sesli, bir de, ıhı ıhı gibi sesler çıkaranlar bana da garip geliyor.

1|0
    0|0
  • Severim kahkahalarla gülen insanları daha samimiler bence :) Ben de gerçekten komik bir şey olduğunda kahkahalarla gülerim yeri gelir gülmekten nefes alamam falan öyle yani :D

0|0
    0|0
  • hoşnut değilim ama elimde de değil. kahkaha atanlardanım maalesef..

1|0
    0|0
  • olabilir, takilmiyorum.

0|0
    0|0
  • yerine gore degisiyor :)

0|0
    0|0
  • Benden uzak dursunlar.

0|0
    0|0
  • Kendim yaparım ama başkasının yapmasına tahammülüm yok :((((((8

0|0
    0|0
  • İstemsizce bazen sesli gülebilirim. Ama çok sesli gülenlerden pek hoşlaştığım söylenemez.

0|0
    0|0
  • saba tümer in kahkaha atması ne kadar yapmacıksa, kahkaha atanların gülmeside o kadar yapmacık, zorundan bir yerlerini yırtmaya gerek yok.

2|0
    0|0
Yükleniyor...