Ahh şu erkekler sorum size; en sağlam yalanınız neydi?

Hepiniz mutlaka sevgililerinize yalanlar atmışsınızdır. Düşünün ve en saçma, en sağlam yalanlarınızdan örnek verin.

0|0
0|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• tartışmanın ortasında daraldım kapatmam lazım kontörüm bitiyor dedim...ben aradım dedi ..:)

1|0
    0|0
  • nedense yalan söyleyen erkekler kızların dikkatini çok cekiyor ve gözlerinde değer kazanıyorlar

ben yalan söylemedimve hep kayıp ediyrom

1|0
    0|0
  • İlişkimizi ilgilendiren yalanlar söylemedim ama geç kaldığımda mutlaka yalan söylemişimdir.En fazla o kadar yani.

1|0
    0|0
  • yalan söylediğimi hatırlamıyorum ama keşke söyleseymişim herşeyi doğru anlatınca da pek iyi olmuyor

1|0
    0|0
  • en buyuk yalanım artıkseni sevmiyorum demem di ...mutlu olması ıcın vazgeçtım ...aptallaık bılıyorum ..

1|0
    0|0
  • hıcbırıne sensız yasayamam demedım, sensız ölürüm de demedım:)))

realıst takıldım ben, yalan istemedim ilişkide...

yalanını yakalarsam silerim, bunu en iyi o bılır ('.')

1|0
    0|0
  • soyleen en buyuk yalan senı sevıyorum demektır.

1|0
    0|0
  • sen benim ilkimsin :P

1|0
    0|0
  • ben hiç yalan söylemedim:(

1|0
    0|0
  • sevgiliyi buldakda yalan atmaya kaldı :D

1|0
    0|0
  • sevişirken arayan sevgilime şimdi toptancıdayım hemen arayacağım seni demiştim

1|0
    2|0
  • ben hiç yalan söylemedim gerek duymadım ..

0|0
    0|0
  • İki sevgilim vardı birtanesi hatice ismi ile kayıtlıydı diğeri mesajları gördü bu kim dedi? Mehmetin sevgilisi onun çok kız arkadaşı var seninle ilişkimiz başlamadan önce benim telefondan mesajlaşıyordu dedim.ama bu mesajda mehmet ile simitteyiz yazılmış hani mehmetin sevgilisiydi dedi, bende o mehmette eralp in arkadaşı mehmet ondan bahsediyor dedim.la ne ecel terleri dökmüştüm o yalanları o an uydurabilmek için :)

1|0
    0|0
    • iyi yakalanmamışsın :D Ne kadar saçmalasanda :D

• Ne kadar saçmalasanda diyorsun ama çalışmadığım yerden çıktı :) benim tlf şifreli, şifresini aklında tutmuş :s siparişe bakmaya gittim geri geldim tlf masada duruyordu ne ara açtında mesajları okudun? Bende saf saf oturuyorum. Sorular peşpeşe gelince anca bu kadar uydurabildim :)

• Eee karşında şeytanla eşdeğer zekaya sahip bir canlı var :D

• seni seviyorum demek en büyük yalan :D haaa kafası gelio sevion mk kızlar

0|0
    0|0
  • Hiç yalan söylemedim 1.5 yıldır birlikteyiz.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...