Okul hayatınız boyunca hiç yapayalnız,arkadaşsız kaldığınız oldu mu?

Okul hayatınız boyunca hiç yapayalnız,arkadaşsız kaldığınız oldu mu?

0|0
10|6

En İyi Erkek Görüşü

• genelde olmadı ama yanımda biri olmadığı zamanlarda acayip hissederdim kendimi bir arkadaşımda yalnız kalınca gözünü bir yere diker öyle otururdu saatlerce umursamazdı hiçbirşeyi o haline hep imrenmişimdir ben yapamam öyle illa bişeyle ya da biriyle meşgul olucam:d

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• yemişim arkadaşı ya arkadaşlıklar kullanımlıktır bunu unutma. ünide sana kanka diyenler üni bitince banka derler

0|1
    0|0
  • oldu ama sorun etmedim çünkü müzikle uğraşıyordum

0|0
    0|0
  • diyelim ki oldu

0|0
    0|0
  • bu çok önemli bir durum değil ki

0|0
    0|0
  • Olmadı. Arkadaşsız okulmu çekilir. Zaten okulada ortam için giderdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Olmustu lisede. Ortama ayak uyduramamıstım herkesin varken benim yoktu bide hiç yalnızlığa katlanamayan biriydim aşırı üzülürdüm okula gitmek istemezdim evde ağladığım bile olmustu. Daha donra bu sorun ortadan kalkmıstı ama. O zamandan daha güçsüzdüm zor atlatmıstım.

0|0
    0|0
  • Olmadı.

0|0
    0|0
  • Evet oldu.

0|0
    0|0

• Olmustu .

0|0
    0|0
    • Sonra noldu

• Ben kücükken, sura bura 4. - 5. sınıftaykendi. Millet el ele oyun oynarken ben oturur tenefüslerde felan ders yapardım .

• Oldu ve çok çok zor hele bide dersler kötüyse :(

0|0
    0|0
  • Oldu bazen bana benzeyecek insanlar zor buluyorum .

0|0
    0|0
    • Aynı sorun bende de var napıcam bilmiyorum sen nasıl aştın nasıl arkadaş bulabildin? :/

• Konuştukta oldu sanırım..

• cık olmadı

0|0
    0|0
  • lisede bütün kızlar süsle püsle makyajla aşkla meşkle ilgili konuşurlardı sürekli.ben dalga geçerdim.dışlarlardı.anlaşamazdım

erkeklerle takılmaya başladım ben de.Hem daha eğlenceliydi. Baktım sonra hiçte panpa gibi davranmıyolar duygular şelale-bazıları hariç tabi- kendi kendime takılmaya başladım.

hazin :((

1|0
    0|0
  • Başarlılı bir öğrenci oldugum için çekemeyenlerim olmuştu o yüzden evet yalnız kalmıştım

0|0
    0|0
  • Yok okul hayatım boyunca çok manyak arkadaşlarım oldu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...