Okuldaki yalnızlığım..Siz olsaydınız ne yapardınız? :(

Geçen sene çok iyi bir arkadaş ortamım vardı 4 kişi takılıyoduk çok samimiydik falan resmen planlanmış gibi 1'i sınıfta kaldı,1'i okul değiştirdi,1'i taşındı ve bende okulda yapayalnızım şimdi teneffüslerde hep uyuyorum hiç arkadaşım yok napıcam bilemiyorum çok sıkıntı çekiyorum bu yüzden yeme içmeden kesildim resmen ayrıca hukuk okumak istediim için düz lise okuyorum arkadaşlarım hep meslek lisesi okuyolar onların yanında olmak istiyorum bide okulum evime uzak çok yabancıyım oralara ayrıca daha uzak bir yere taşıncak okul..ne yapıcam çok kötüyüm hep ağlıyorum :( siz olsaydınız ne yapardınız?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• hayat boyu birileri arkadaşın olacak ve yanından ayrılacak, her zaman farklı arkadaşlar edinip hayatına devam edeceksin.

0|0
    0|0
    • Ama olmuyo bide benim şöyle bir durumum var onu yazamadım soruya unuttum okulun popüler kızlarından birisi bana gıcık oluyo o olunca etrafındakilerde oluyo normal olarak kimseyi tanımıyorum çok zor durumdayım napıcam

• Yok işte yok olsa ben böyle perişan olmazdım ancak okul değiştirirsem huzur bulurum senin o sataş dediğin kızlarda okulun yarısından fazlası oluyo

• onların saygısını haketmiyorsun böyle düşünmekle. Onlarla kendini eşit görmedikçe ömür boyu ezilirsin. hayatın boyunca hep ortam mı değiştireceksin. Bugün okul, yarın iş, mahalle, şehir, ülke sonu yok bunun... okulun rehberlk hocasına falan git bari senin gibi durumda olan öğrencilerle karşılaşmış olabilir bir taktik verir.

Erkekler Ne Diyor 2

• Ders çalış takma kafana sınıfta başka arkadaşın yokmu onlarla takıl.

0|0
    0|0
    • Yok ki

• Ama hep yalnızda olmuyo ya teneffüslerde tek öyle tek böyle tek okul değiştirsem aslında arkadaşlarım var başka okul ama dediğim gibi hukuk istediğim için düze mahkumum :(

• Mesleğe geçersende hukuk tercih edilebiliyo diye bilioyorum dershaneye gidip ders eksiğini kapatırsın.

• üzülme ya 2-3 haftaya yine yaparsın ortamını

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...