Doktor olsaydınız branşınızı ne seçerdiniz?

diyelim ki tıp kazandınız falan falan branşınız ne olurdu? ben otopsi bölümü isterdim veya psikiyatri , gerçi onu ucundan yakaladım :D

0|0
52|74

En İyi Erkek Görüşü

• Ben kesin Estetik Cerrahisi seçerdim... Zira benden daha güzel G*t kaldıran yok. Kaç kızla tanıştıysam, hepsinin de ilgimle g*tü kalktı.

4|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 73

• Adli tıp uzmanlığı

1|0
    0|0
  • Bilgisayarcıyım sağlık sektöründede çalıştım 2 ay kadar sünnete otopsiye falan girdim ama bana göre değil ama doktor olacaksam psikiyatri psikolog olmak isterdim kansız kesmeli işler bana göre değil :)

0|0
    0|0
  • Jinekoloji seçmezdim o kesin ama beyin cerrahi seçebilirdim.

1|0
    0|0
  • ameliyat cart curt bayıyor..hematoloji radyolog anestezi falan iyidir..insanlarla ne kadar az muhatap olursan okadar iyi o meslekte bence..

0|0
    0|0
  • doktor olamasamda şimdiye kadar dilimle çok bademcik ameliyatı yaptım <3

2|3
    1|5
  • gastroenteroloji

2|0
    0|0
  • ürolog olmayacağım kesin otopside yapmazdım

ben masada oturup dokunmadan bakmadan soru sorup ilaç yazanlardan olurdum :)

0|0
    0|0
  • psikiyatri

0|0
    0|0
  • cerrah her türlü

0|0
    0|0
  • plastik cerrahi :)

0|0
    0|0
  • beyin cerrahı olmayı çok istedim ama erkeklere bir baktımda işsiz kalırım diye düşünmedimde değil hani... (sözüm meclisten dışarı)

0|0
    0|0
  • Kardiyolog ya da psikiyatri ben deli hastalar deli gül gibin geçinirdik:/

0|0
    0|0
  • Beyin Cerrahı isterdim, bir insanı kesip biçebileceğimi bilsem doktorluk için çalışıcam ama kendime güvenemiyorum, midem bulanır adamın kafatasının içine kusarım falan hiç gerek yok :D

0|0
    0|0
  • Beyin cerrahı olmak isterdim :)

0|0
    0|0
  • Pratisyen olup salla başı al maaşı,gelenleri uzmana yolla marşı söylerdim.:)

0|0
    0|0
  • Pediatri olur :)) zamanında bir arkadaşım senden kesinlikle çocuk doktoru olur derdi :)

Çok seviyorum fırlamaları herhalde ondan :D

Bunun dışıdna Psikolg olmayıda isterdim :) mümkünse deliler le değil ciddi anlamda desteğe ihtiyacı olanlara..

0|0
    0|0
  • Keşke olabilseydim..O kadar çok iserdim ki doktor olmayı..Ama adam gibi çalışmadık ve çok aptalca bir mühendislik dalında okudum ve mezun oldum..:(

sorunun cevabına gelince..Jinekoloji(Kadın doğum)..

0|0
    0|0
    • ne mühendisliği?

• harita mühendisliği.

hiç sevmedim ve sevmeyeceğim.Ama bu ülkede ne yazıkki istediğiniz değil sınavdaki performansınıza göre mesleğiniz oluyor..:(

• Çene cerrahı olmayı düşünüyorum üniversite sınavlarına hazırlanıyorum zaten çene türkiyede cok sıkıntılı bir hastalık barındaran organ yerinden cıktı mı geri oturması zaman alıyo hiç oturmuyo belkide yemek yeme konusma gülmeye kadar herseyi etkiliyo kendime hedef edindim :)

0|0
    0|0
  • cerrah ya da kadın doğum

0|0
    0|0
  • ben şahsen veterinerlik veya anestezi seçerdim, kanlı işlerden korkmam ama sevmemde,

0|0
    0|0
  • Aynen ya psikiyatri ya da otopsi uzmanı

0|0
    0|0
  • Kesinlikle psikiyatri olurdu

1|0
    0|0
  • otopsiciyim emin ol istenecek şey değil.kokudan dolayı ama görüntüyü geçtim. yine okusaydım bu kez pedagog olmayı tercih ederdim.ya da çocuk cerrahi

0|0
    0|0
  • Psikiyatri iyi para var :p

0|0
    0|0
  • Hangi uzvu düşünsem hepsinde bir pislik. Yok vazgeçtim yaaa ^_^

0|0
    0|0
  • Jinekologg

0|0
    0|0
  • Çocuk doktoru olur taze bedenlere can katmaya vesile olurdum; veya engellilerin engelini aşacak bir tıp alanında çalışmak isterdim...

0|0
    0|0
  • Çocuk Doktoru olurdum Geleceği sağlama almak için

0|0
    0|0
  • farketmez ama bütün öğrencilere rapor verirdim hiç uğraştırmazdım :D

0|0
    0|0
  • Jinekolog.

Kız arkadaşlarım "doktor" derler...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    43

Kızlar Ne Diyor 52

• Cerrah ya da psikiyatri

1|1
    0|0
  • doktorlukta tek yapabileceğim şey psikiyatri :D :D entry nick uyumu :D :D ounu dışında iğne görsem dayanamamm :D

0|0
    0|0
  • Kalp cerrahi seçerdim.

0|0
    0|0
  • Bana psikiyatr olurdum. Zaten millete şimdiden gönül ablalık yapıyorum. O zaman parayla yapmış olurdum :)

0|0
    0|0
  • kedimi gördüm sanki:)) çocuk hastalıkları uzmanı olabilirdim ama cerrah olamazdım.

1|0
    0|0
  • Beyin cerrahi uzmanı olmak isterdim. ;)

0|0
    0|0
  • Pediatri.

0|0
    0|0
  • anestezi :) hiç değişmez değişemezde :))

0|0
    0|0
  • piskiyatrı ya da piskoloji

0|0
    0|0
  • plastik cerrahi

0|0
    0|0
  • Hangi branş daha kafa yormadan geçiyosa onu seçerdim herhalde. Ya doktor olunur mu para için kafayı kırmaya gerek yok :D

0|1
    0|0
  • Otopsi güzel cidden.Çok severim öyle şeyleri ben

1|0
    0|0
  • anestezist .insanları yaşamla ölüm arasındaki ince çizgide tutmak..çok tanrısal

0|0
    0|0
  • jinekolog olurdum heralde hayata yeni gelen bir canlının muhteşem ve mucize oluşumunun her bir kısmını bilmek muhteşem bişi bence:)

0|0
    0|1
  • Arslan İbrahimoğlu'nun izinden giderim

0|0
    0|0
  • Jinekolog. Bir aralar idealimdi.

0|2
    0|0
  • Endokrin :))

0|0
    0|0
  • psikiyatri ya da nöroloji muhtemelen.. kardiyoloji de olabilirdi ama tamamen zıt :)

0|0
    0|0
  • genel cerrah olmak isterdim

0|0
    0|0
  • tıp okuyorum, ver elini psikiyatri :))

0|0
    0|0
  • Psikiyatriyi ciddi anlamda düşünebilirdim.

Jinekoloji, Dahiliye ve Pediatri de olabilirdi.

0|0
    0|0
  • Kadın doğum uzmanı. Para onda :P

0|0
    0|0
  • ruh ve sinir hastalıkları önce kendimi tedavi ederdim :D

0|0
    0|0
  • beyin veya dahiliye inşaAllah

0|1
    0|0
  • romatolog olmak isterdim

0|0
    0|0
  • kalp cerrahı :D ahahahaaaaa :D

0|0
    0|0
  • Kalp doktoru olmak isterdim.

0|0
    0|0
  • Beyin Cerrahisi, hayranı olduğum ama asla seçmeye cesaret edemeyeceğim meslek.

0|0
    0|0
  • göz doktoru

0|0
    0|0
  • Bende otopsi isterdim:)kriminoloji bölümü daha doğrusu:)

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    22
Yükleniyor...