Kızlar kısmetse böle biri karşınıza çıktı ne düşünürsünüz ?

İçi olarak;kİbar konuşun,yeri geldiği zaman sessiz yeri geldiği zaman konuşkan,biraz utangaç,efendi gibi konuşan,arada sırada ailesiyle vakit geçiren,yeri geldiği zaman esprili biri diyelim,telefonuyla fazla ilgilenmeyen

Dışa olarak:En az 1.85 boyu olan,hafif kalıplı,kas yok,dişleri idare eder diyelim reklamlardaki gibi olmasada,şaçları doğal hiç fön bile çekmeyen,az yakışıklı biri diyelim fikriniz ne olurdu ?

Güncellemeler:
aklımdan geçenleri söylüyorum arkadaşlar hem yakışıklı erkekleri karıştırdım hem normal erkekleri böle bir şey çıktı :)

0|0
50

En İyi Kız Görüşü

• Benm için uygun özellikler ama bana değer vermeside çok önemli. Kıymet bilecek birisi olmalı, haksızlığa tahammülü olmamalı benm gibi ve haksızkende üste çıkmaya çalışmamalı... Ben zor biriyimdr bana katlanmalı :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• buna olum kendini mi tarif ediyosun yoksa ?

1|0
    0|1
  • Etkilenmem :D

0|0
    0|0
  • Benim kriterlerime pek uymuyor maalesef :( Ama bu tiplerden hoşlanan kızlar da çoktur. Ben daha çok geveze diye tabir ettiğimiz ama bol konuşmayan, kibar ama açık sözlü tiplerden etkileniyorum. Çok komik bir tipse zaten olay bitmiştir benim için. Güldüren erkek genelde kazanır bence

0|0
    0|1
    • hımm olabilir komik değilde yeri geldği zamanda ağır olsa daha iyi olmazmı düşünsene ailenin yanında cıvık cıvık hareketler yaptığını ?

• her komik insan cıvık değildir ki. Ben de hiç sevmem cıvık insanı. Ailemin yanında espiri yapabilir bizimkiler öyle insanı çok sever de şaklabanlık yapması anormal olur.

• bilemiyorum valla :D

• aranıyorsun galiba :D

0|0
    0|1
    • hayır tabikide aklıma geleni söyledim şöyle yaptım hem reklarıdaki erkekleri karıştırdım hem normal erkekleri karıştırdım aklıma geleni söyledim diyorumki kısmetse böle bir şey çıktı karışına ne düşünürsün ?

• kim 1.85 üzeri istiyor. Türkiyede kızların boy standartları ortalamasını alırsan 1.80 ve üzeri kavak yelleri sayılır :D

• o senin düşüncen :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...