İnsanların dış görünüşüyle dalga geçenlerden misiniz?

insanların dış görünüşyle dalga gecermisniz onları aşağılarmısnz?

Güncellemeler:
oha cevap sayılarına bak vay anasını hepinizi tebrik edrm
52 kişi yorum yapamı ş rekor kırdım çok tesekkirler arkadaşlar :SS

0|0
2926

En İyi Erkek Görüşü

• asla yapmam yarın daha beter olmayacağımın garantisini kim verebilirki?

6|5
    0|0
    • garanti bankasıı :D

• faizi yüksek garanti bank olmaz ( bende kendimi kötü espri yapar sanırdım hadi kurtardın beni eraplıyız ;)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 29

• Herkes ben dalga geçmem demiş. Nerede bu dalga geçenler o zaman?

0|1
    0|0
  • asla aşağılamam hatta aksine kendimi çok aşağılayıp dalga geçerim insanlarlada dalga geçerim ama kusurlarıyla değil genel olarak giyimle ve birisi benimle dalga geçse bende gülerim kendime

0|2
    0|0
  • insanların dış görünşleriyle dalga geçenlerle dalga geçerim

2|2
    0|0
  • Asla dalga geçmem ama benim tipimle dalga geçen çok oldu 1 yıl boyunca kafamı kaldıramadan gezdim sokaklarda intiharın eşiğindeydim beter olsun hepsi

0|1
    0|0
  • aska yapmam dalga geçenlere uyuz olurum zaten.

0|0
    0|0
  • Dalga geçenlerden nefret edenlerdenim..

1|3
    0|0
  • Ben sürekli toplum tarafından dışlanan, dalga geçilen birisiyim. Dış görünüşe önem veriyor bazı insanlar. Fakat ben o insanlardan nefret ediyorum. Özellikle kilo problemim var biraz. Birisi dalga geçiyor ama benden küçük. Büyüyememiş daha. Ki zaten büyüseydi dalga geçmezdi. Dalga geçen insanlar o kadar aciz ki, kendi hallerine bırakmak lazım.

0|0
    0|0
  • asla yapmam yapani da sevmem yanimda tutmam oyle insani.. o dalga gectikleri her kimse onlardan on kat ustun olur gozumde

0|0
    0|0
  • hayır ama bazı insanlar sokağa aynaya bakmadan çıkıyor galiba:)yani o uyumsuz kıyafetler aman yarabbi:)ve bunu maddiyatla alakası yok.al bir beyaz t-shirt 3,5lira pazarda birde kot 15lira giy çık çok daha şık bence:)

0|0
    0|0
  • Allah vergisiyse hayır ama bazı insanlar var ki kendilerini kılıktan kılığa şekilden şekile sokuyor. İşte onlarla dalga geçerim.

0|0
    0|0
  • İnsanların dış görünüşüyle dalga geçmem. ama düşünceleriyle çok pis dalga geçerim çok iğrenciiim çok pisliğim :D

0|0
    1|1
  • Aslaaaaa.En nefret ettiğim şeydir..

0|2
    0|0
  • Dürüst olalım şimdi birinin arkasından ahah tipe bak yapmayan varmı? DÜRÜST OLUN AMA

0|0
    0|0
    • ewt öyle çok geciyorlar ama ilerde gecenler onlardan beter olmayacaklarını kim garanti verirki? .S

• katılıyorum. sitede bile kendi resimlerine koyanlara bazen ahah tipe bak yapıyorum :))

• gerçekten söylüyorum şuana kadar kimsenin arkasından ahaha diye gülüp tipe bak demedim.

• hayır, kesinlikle, çok ayıp, arkasından bile konuşmam

0|1
    0|0
  • insanlar dalga gecmez asagalamaz ama asık olacak kriterlerınde dış güzelıgı ilk sırada koyar

0|0
    0|0
  • Oyle bir sormussun ki insan evet demeye korkuyor

0|1
    0|0
  • insanların dış görünüşüyle alay etmek basitliktir ve ben bu basitliğe dahil olmam

0|1
    0|0
  • asla. onların elinde olmayan bir sebepten ötürü onlarla dalga geçme acizliğine düşmem.

0|0
    0|0
  • en nefret ettiğim şeydir

0|1
    0|0
  • Kesinlikle hayır çok şükür öyle bir huyum yok inşallah olmAz..

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    9

Erkekler Ne Diyor 25

• insanların dış görünüşümle dalga geçtiği bir kişiyim :DD şaka şaka kimseden öyle bir davranış gelmedi şahsıma çok şükür.insanlarla dalga geçmek bir de ellerinde olmayan birşey ise ezikliktir.bir davranışını beğenmezsin dalga geçersin o da şakasına lakin dışgörünüşüyle nasıl dalga geçebilirsin.bu tam bir ezikliktir.kendisini birşey zannedenler böyle yapar genellikle.

0|0
    0|0
  • bir zamanlar çok yaptım..Ama rabbim öyle bir hale getirdi ki..Ben sapasağlam olmama rağmen alay konusu oldum,ezildim,dalga geçildim,dışlandım..Kimseye karşı bir suçum yokken herkes benden uzaklaştı..:(

Kimsenin görünüşüyle dalga geçmeyin..İnanın bedeli çok ağır oluyor..:(

0|0
    0|0
  • link böyle yağız delüğanlılar hariç pek azıyla geçerim <3

0|0
    0|0
  • dalga geçen görürsem onu yerin dibine sokarım tek aşagıladıgım insanlar onlardır

0|1
    0|0
  • Hayır dalga geçmem.

0|0
    0|0
  • Her sağlık insan bir özürlü adayıdır.

Elinde olmadan bir kişinin başına gelen veya gelmiş olan için onu suçlayıp dalga geçmek soykırım yapmaktan bile daha beterdir benim gözümdür.

Lanet bile etmem o kişiye.

0|0
    0|0
  • Dış görünüle alay edenlerle alay edenlerdenim.

0|0
    0|0
  • aşağılamam aşağılayanıda sevmem. hatta aşağılayanı aşağılamak susturmak için elimden gelen herşeyi yaparım

0|0
    0|0
  • Aşağılayanın alnına koyayım.

0|1
    0|0
  • hayır yapmam...

0|0
    0|0
  • Bazen, hatta çoğu kez. Ama insanların değiştirebileceği dış görünüşleriyle dalga geçerim genelde. Saç stilleri, uyumsuz kıyafetler, abartılı şeyler falan...

0|0
    0|0
  • geçenlerin ağzını burnunu kırası gelenlerdenim. Hatta değil dalga geçmek insanlara zayıfladın mı/Kilo mu aldın/saçların mı ağarmış gibi soruları bile sormam.

0|0
    0|0
  • İnsanın tipine bakarak yargılamak saçma.

İnsanların dış görünüşü kendi seçimleri değil.

Bu tür dalga geçenler tam gerizekalı.

0|0
    0|0
  • asla , tip önemli değildir benimiçin

0|1
    0|0
  • çok cahilce ve vicdansızca olurdu.

0|1
    0|0
  • dalga gecenlerın kılık kıyafetlerınden sorumluyum..dalıyorum abii sözlü olarak..

1|0
    0|0
  • Hayır, iç görünüşle dalga geçerim. Kafatasının içinde ki et parçasıyla.

1|0
    0|0
  • YapmamYa calısırım,bazen yaparım ama sonradan çook üzülürüm

0|0
    0|0
  • ben geçmem asla çünkü dış görünüş bizim seçimimiz değildir ama geçenler maalesef çok var...

0|0
    0|0
  • bunun için manyak olmak lazım

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5
Yükleniyor...