Webo mu Emenike mi? sizce forvette hangisi tercih edilmeli?

Webo mu Emenike mi? sizce forvette hangisi tercih edilmeli?

Güncellemeler:
insan sormadan edemiyor madem bu sistemde oynayacaksın 10 numara pozisyonunda iyi oyuncun yok neden takıma 5.forveti alıyosun adam rusyada sakat olmadığında leblebi gbi gol atıyodu milli takımda hale daha atıyor afrika kupasında gol kralı olmuş sen adam yalvar yakar alıp sağda solda yedek oynatıyosun madem yer bulamayacaktın eski werder Bremenli Diego tarzındaki adama para verseydinde ilerde sorun yaşamasadın daha iyi olmazmıydı peeehh .pppp

0|0
5|17

En İyi Kız Görüşü

• henüz etkisini gösteremedi, ama bence Emenike

0|1
    0|0
    • bizim takımda şu an için tam forvet arkası özellikli bir oyuncu yok :) 4 savunma 1 defansif ön libero 2 ofansif orta saha ve 3 forvetle oynuyoruz... forvetlerdeki sow ve kuyt, kanat oyunculuğu görevini de üstlenmeye çalışıyor. ;)

• bayanlar futboldan anlamıyor tamam :( hehe

• onlar forvet oyuncusu maalesef olmaz forvet arkası... ;) bizim takım, iki kanat oyuncusu alıp, direkt 4-4-2 oynamalı. yani 4 savunma, 2 orta saha, 2 sağ-sol kanat ve 2 forvet...

Kızlar Ne Diyor 4

• bende webo diyorum. neden? çünkü onun ismini daha çok duydum :D

1|0
    0|0
  • Bence Emenike Sneijder style olacak yani o da birden patladı ve başarılı olabilir yine de büyük konuşmamak lazım ama Emenike'yi denemeli Fenerbahçe

0|0
    0|0
  • pardon? konu neydi?

0|0
    0|0
  • Ben Webo diyorum o da forvet falan anladığımdan değil sempatik insan :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Bir kaç maç kesintisiz oynatsa Emenike müthiş olur. Ama Webo Türkiye tecrübelisi ve son 2 sezondur Burak'tan sonra en çok gol atan isim.

0|0
    0|0
  • Emenike tercih edilmeli... Hem teknik, hem hızlı, biraz son vuruş özelliklerini de düzeltirse deplasmanlarda çok canlar yakar... Volkan/ Caner-Egemen-Alves-Gökhan/ M.Topal-Emre-Meireles/ Sow-Emenike-Kuyt

0|1
    0|0
  • şimdili ben daha webo kanaatindeyim ama zamanla durum değişebilir.

0|0
    0|0
  • En iyisi şunu koycan. link Adam Emenike gol atınca nasıl sevindi ya. Canla başla oynar valla.

0|0
    0|0
  • bence Webo...

emenike=umut bulut

0|0
    0|0
  • emenıke emenıke emenıke

0|0
    0|0
  • Tabiki webo.Ayrıca forvet son uçda daaima.sow olmalı daaima :)

0|0
    0|0
  • eminike tabiki gerçekten teknikvar emenikede webo da teknık 0 dıyebılırım yanı

0|0
    0|0
  • Emenike tabi ki.

0|0
    0|0
  • emenikeeeeeeeeeee

0|0
    0|0
  • emenikeee bir alışsa :S

0|0
    0|0
  • emenike tabi

0|0
    0|0
  • Ersun hoca'ya güvenmeliyiz.

0|0
    0|0
  • emeniqeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

0|0
    0|0
  • sow ikisinden de iyi. santrafor oynasa yılda 30 gol atacak, allahtan oynatmıyorlar..

0|0
    0|0
  • emenikede zorlanmalı

0|0
    0|0
  • bence serdar kesimal...

0|1
    1|3
Yükleniyor...